Poprzedni artykuł: Szczoteczki do twarzy umieją teraz... analizować stan skóry. Jak dział... Następny artykuł: Zapomnij o błyszczeniu skóry i pryszczach! Ten kwas sprawia, że skóra...

Możesz trwale i bezboleśnie usunąć niechciane włoski! Sprawdź, na czym polega depilacja lodowa

Gładka skóra bez cierpień jest możliwa! Nowa metoda usuwania włosków gwarantuje trwałe efekty dla każdego i bezbolesny zabieg.

Laserowe usuwanie włosków to jedyna opcja dla osób marzących o naprawdę trwałym usunięciu zbędnego owłosienia. Ale laser nie jest dla każdego... Wstrzymać się z tego rodzaju zabiegiem muszą osoby ze świeżą opalenizną, a te o jasnej karnacji i cienkich jasnych włoskach raczej nie mogą liczyć na spektakularne efekty. Depilacja laserowa nie jest też najlepszym rozwiązaniem do wrażliwców. Dlatego, jeśli masz niski próg tolerancji bólu, lepiej pokochaj swoje kudłate łydki, albo... poszukaj salonu kosmetycznego wykonującego depilację tak zwanym laserem "lodowym".

Fot.: Pinterest

Zobacz także: Wrósł ci włosek? Sprawdź, jak go usunąć!

Na czym polega depilacja laserem "lodowym"?

Tradycyjna depilacja laserowa, choć bardzo skuteczna, do przyjemnych nie należy. Niektórzy porównują doznania w trakcie tego zabiegu do wrażenia jakie się ma po "strzeleniu" sobie w skórę z gumki recepturki. Raz można coś takiego wytrzymać, ale w trakcie depilacji zwykłym laserem dostaje się całą serię takich "strzałów". Inaczej sprawa wygląda z depilacją laserem "lodowym". Urządzenie Soprano ICE, jakim się je wykonuje, jest wyposażone w specjalną zimną końcówkę wykonaną z szafiru, która chłodzi skórę i tym samym chroni ją przed nieprzyjemnym rozgrzewaniem.

Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii SHR, laser niszczy tylko mieszki włosowe, nie uszkadzając otaczającej je tkanki i tym samym nie powodując bólu. Dzięki użyciu dwóch laserów - aleksandrytowego i diodowego - zabieg depilacji laserem "lodowym" pozwala na usunięcie każdego rodzaju włosów - jasnych i cienkich, a nawet siwych. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy dopiero wrócili z urlopu - depilację Soprano ICE można wykonywać na opalonej skórze.

Zobacz także: Weź udział w wielkim teście marki Bourjois i Wizaż.pl. Dołącz do testowania najlepszych tuszów Bourjois!

Zabieg depilacji laserowej Soprano ICE trzeba powtórzyć od 4 do 10 razy. Kosz zabiegu na jedną partię ciała to około 200 zł. Warto?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:19

Zobacz także

Nasze propozycje