Poprzedni artykuł: Dzięki temu kosmetykowi w jedną noc pozbędziesz się pryszcza! Używa go... Następny artykuł: Dzięki tym prostym patentom raz na zawsze zapomnisz o wrastających wło...

Depilacja bikini - zobacz, jakie to łatwe!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja brazylijska, depilacja bikini woskiem, Wax Clinic
Marzysz o idealnie gładkim ciele przez całe wakacje? Postaw na depilację woskiem!

Depilacja woskiem – dlaczego jest taka popularna i czy naprawdę trzeba się jej bać?

Depilacja woskiem polega na usuwaniu włosków przy użyciu specjalnego wosku, który przykleja się do włosa i usuwa go wraz z cebulką. Dzięki temu prostemu zabiegowi możesz cieszyć się gładką skórą nawet do 5 tygodni. Ta metoda depilacji jest popularna i często stosowana w okresie wakacyjno-urlopowym ze względu na krótki czas trwania zabiegu, widoczne, długotrwałe efekty i możliwość wykonania go na każdej partii ciała. 

Zabieg depilacji, wykonywany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym jest całkowicie bezpieczny. Wykwalifikowany personel dba o to, by przebiegał w przyjemniej dla klientki atmosferze. Włoski są wyrywane bardzo szybko, dzięki czemu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka. To zazwyczaj zaledwie 10-15 minut, a dyskomfort podczas zabiegu jest minimalny.

Najpopularniejszy zabieg na lato? Depilacja bikini!

Klientki salonów kosmetycznych, aby pięknie i zmysłowo prezentować się w seksownych kostiumach kąpielowych, coraz częściej decydują się na depilację okolic bikini. 

Najpopularniejsze woskowanie bikini, czyli depilacja brazylijska to zabieg, podczas którego kosmetyczka usuwa włoski, znajdujące się na całym obszarze ich występowania – od wzgórka łonowego do okolic między pośladkami. Inne możliwości to bikini french – depilacja, obejmująca przód bikini z pozostawionym paskiem 3-4 cm na całej długości bikini oraz bikini klasyczne – do linii bielizny.

Depilacja dla wrażliwych w Wax Clinic

Wrażliwi na ból klienci Wax Clinic, mogą zdecydować się na wosk premium, który jest bardzo delikatny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny. Wosk premium jest woskiem bezpaskowym, produkowanym na bazie wosku pszczelego, a jego aplikacja jest naprawdę przyjemna, porównywalna do delikatnego masażu. Wosk premium jest bezpieczny – nie przykleja się do skóry i można go nakładać wielokrotnie.

Więcej informacji znajdziecie na: www.waxclinic.pl

Jakie są koszty depilacji woskiem?

W Wax Clinic ceny są przystępne, przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości usług.

Teraz można skorzystać ze specjalnej oferty i wykonać depilację dowolnego bikini oraz nóg z bikini rabatem 30% w cenach: 

- bikini brazylijskie od 62 zł, bikini french od 41 zł, bikini klasyczne od 27 zł

- pakiety: nogi plus bikini brazylijskie od 104 zł, nogi plus bikini french od 90 zł, nogi plus bikini klasyczne od 83 zł

Nowi klienci mogą odebrać rabat 30% na pierwszą wizytę na: www.waxclinic.pl

Materiał powstał przy współpracy z Wax Clinic.

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje