Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk to hit internetu - marzą o nim tysiące kobiet, ale wkrótc... Następny artykuł: Wizażanki powiedziały 3x TAK! Poznaj wyniki testu NIVEA Care!

5 częstych błędów przy goleniu nóg - na pewno popełniasz któryś z nich!

Zamiast gładkiej skóry masz na nogach wrastające włoski, zacięcia i podrażnienia? Sprawdź, co prawdopodobnie robisz nie tak.

Teoretycznie każda z nas wie, jak golić nogi - przecież nie ma w tym żadnej filozofii, prawda? W takim razie dlaczego tyle kobiet ukrywa nogi w luźnych spodniach, gdy na dworze jest 30 stopni w cieniu? No właśnie. Nawet tak prosta czynność może być wykonywana nieprawidłowo, za co później płacimy nieprzyjemnymi podrażnieniami i nieestetycznymi zmianami na skórze.

Jak golić nogi, by uniknąć zacięć i podrażnień?

Usuwanie niechcianych włosków to palący problem w sezonie wakacyjnym. Zwiewne sukienki, krótkie kombinezony, modne szorty, kolorowe spódniczki - letnia garderoba jest urokliwa, ale także wymagająca. Gładkie nogi to konieczność - choć nie brakuje fanek wosku i zwolenniczek depilatorów, na co dzień wiele kobiet wybiera po prostu jednorazową maszynkę ze względu na szybkość i wygodę depilacji. I tu często zaczynają się schody.

Wrastające włoski, krwawiące zacięcia i nieładne krostki po goleniu zdarzają się każdej z nas bez wyjątku. Najczęściej same jesteśmy sobie winne - w pośpiechu lub - nie bójmy się tego powiedzieć - ze zwykłego lenistwa popełniamy proste, ale brzemienne w skutkach błędy. Zebrałyśmy 5 najpopularniejszych - wyeliminowanie ich z naszej rutyny zwiększy efektywność depilacji i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych powikłań. Zajrzyjcie do naszej galerii i upewnijcie się, że więcej nie popełnicie żadnego z nich!

Zobacz też: Ujędrni, odświeży i skutecznie ochłodzi - ten peeling to prawdziwy hit na upały!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane produkty do depilacji z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 16:12

Zobacz także

Nasze propozycje