Poprzedni artykuł: Sleeping beauty - pielęgnacyjny trend, który pokochamy w 2018 roku Następny artykuł: Nawilża, nie podrażnia i nie zapycha - ten chwalony krem z Lidla teraz...

Jaki depilator wybrać? Czym różnią się między sobą poszczególne urządzenia? Podpowiadamy!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, Braun
Pierwsza depilacja nie musi być trudna – nie, jeżeli nastolatka może liczyć na wsparcie mamy, która udzieli jej wsparcia w wyborze odpowiedniego urządzenia. Lekarze dermatolodzy zalecają, aby to właśnie mama pokazała córce, jak wykonać zabieg depilacji. Dzięki przetestowaniu urządzenia na własnej skórze, będzie ona mogła udzielić córce wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących usuwania włosków.

Dla mamy: Braun Silk-épil 9 SkinSpa

Zgodnie z filozofią spa „oczyszczanie i odnowa”, wodoodporne urządzenie Braun Silk-épil 9 SkinSpa łączy w sobie depilację, oczyszczanie i intensywny masaż. Depilator delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Do urządzenia zostały dołączone dwie szczotki do ciała – szczotka w kolorze niebieskim do głębokiego peelingu, która eliminuje problem wrastających włosków i szczotka do delikatnego peelingu w kolorze fiołkowym, wyraźnie poprawiająca stan skóry. W zestawie znaleźć można także nakładkę witalizującą do głębokiego masażu ciała, która intensywnie masuje, stymuluje krążenie krwi i poprawia wygląd skóry – ujędrnia ją, tonuje i wyraźnie wygładza. Wybrane zestawy Braun Silk-épil 9 SkinSpa oferują w komplecie szczoteczkę Braun do oczyszczania twarzy z wymiennymi końcówkami.

Dla córki: Braun Silk-épil 5 5-511 Wet&Dry

Marka Braun, jako pierwsza na świecie, podjęła się misji pomagania młodym kobietom w rozpoczęciu przygody z depilacją. Nowy depilator Braun Silk-épil 5 5-511 Wet&Dry wyposażono w dodatkową nasadkę, zaprojektowaną z myślą o początkujących użytkowniczkach. Specjalna nasadka łączy dwa sposoby walki z niechcianym owłosieniem – goli i depiluje w jednym, dzięki czemu pozwala szybciej oswoić się z depilacją. 

Przez pierwsze 4 tygodnie powinno się używać tylko nasadki dla początkujących. Zintegrowane pęsety usuwają aż 60% włosków z cebulkami, a ostrza golące pozwalają pozbyć się reszty niechcianego owłosienia. Po 4 tygodniach należy sięgnąć po nasadkę do kontaktu ze skórą. Aby depilacja była jeszcze bardziej delikatna, zabieg depilacji można wykonać w wannie lub pod prysznicem. Braun Silk-épil 5 5-511 Wet&Dry posiada uchwyt antypoślizgowy, który zapewnia kontrolę nad urządzeniem nawet w najtrudniejszych warunkach. Wystarczy już jedno pociągnięcie depilatorem, aby skóra stała się piękniejsza i odczuwalnie gładsza. Końcowy efekt utrzymuje się aż do 4 tygodni.

Przekonajcie się, jakie to proste!

materiał powstał we współpracy z marką Braun

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje