Poprzedni artykuł: Wielofunkcyjny kosmetyk naturalny. Jak używać oleju kokosowego? Następny artykuł: Życie bez trądziku – jak leczyć trądzik u dorosłych

Celebryci w roli kosmetyczek. Czy to się uda?

Pielęgnacja,
,
, tagi: Celebrity Salon, Mikołaj Krawczyk, celebryci
Gwiazdy próbowały już śpiewu, tańca i jazdy na lodzie. Teraz wcielą się w rolę specjalistów od urody. Przynajmniej na to wskazuje zapowiadana na 21 kwietnia premiera nowego programu Celebrity Salon emitowanego przez kanał Polsat Cafe.

Od zawsze wmawia nam się, by pielęgnację ciała i włosów oraz stylizację paznokci przeprowadzać u wykwalifikowanych specjalistów.

Tymczasem okazuje się, że na szklanym ekranie będziemy podziwiać zmagania osób, których dotychczasowe doświadczenie w dziedzinie dbania o urodę sprowadzało się do korzystania z oferty salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych. Same jesteśmy ciekawe, jak sobie z tym poradzą.

W nowych rolach sprawdzi się sześć gwiazd: znany z „Pierwszej Miłości” aktor Mikołaj Krawczyk, aktorki Sylwia Juszczak i Urszula Dębska, aktor i producent Leszek Stanek, wokalista Michał Kwiatkowski oraz modelka i prezenterka Ewa Pacuła.

Realizatorzy programu postawią przed nimi aż 16 zadań do wykonania. Celebryci będą działać pod presją, a każdy ich ruch będą śledziły kamery, także w podwarszawskim hotelu, gdzie zamieszkali podczas nagrań.

- Będą się uczyć i wykonywać zabiegi kosmetyczne - malować paznokcie, depilować, farbować włosy, opalać, przedłużać włosy i rzęsy, pielęgnować stopy i wiele, wiele innych – zapowiadają producenci Celebrity Salon. Zanim gwiazdy przystąpią do pracy z klientami, mają nauczyć się wykonywania zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych i upiększających. Jak widać na zdjęciach zza kulis, Mikołaj Krawczyk sprawdzi się m.in. w roli depilatora.


Program poprowadzi modelka, aktorka i tancerka Dorota Czaja, która ma dodawać uczestnikom zmagań otuchy. Każdy odcinek zakończy się wręczeniem nagrody dla gwiazdy, która najlepiej wykona zadanie. Jak zapowiadają producenci, jurorem będzie sam Paolo Riccio – znany stylista fryzur i ekspert rynku beauty.

Cóż, miejmy nadzieję, że gwiazdy będą próbować swoich sił pod okiem prawdziwych specjalistów. Oddałybyście się w ręce celebrytów?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:20

Zobacz także

Nasze propozycje