Poprzedni artykuł: Serum na porost rzęs za 19 zł z Rossmanna Następny artykuł: Tatuaż dla kobiety – najładniejsze wzory i najlepsze miejsca

Cellublue – jak działa bańka antycellulitowa i jak ją stosować?

Pielęgnacja,
,
, tagi: cellulit, masaż antycellulitowy
Bańka Cellublue usuwa każdy rodzaj cellulitu, ujędrnia i wygładza skórę. Sprawdźcie, w jaki sposób stosować bańkę, aby nie pojawiły się siniaki i żylaki oraz po jakim czasie pojawią się pierwsze efekty.

Masaż antycellulitowy bańką Cellublue przynosi efekty już po kilku dniach stosowania, lecz zniwelowanie cellulitu jest widoczne po około 2-4 tygodniach. Nieprawidłowe stosowanie bańki może zaszkodzić naszej skórze i nie przyniesie efektów. Pamiętajcie o dwóch najważniejszych zasadach - przed użyciem bańki należy natłuścić skórę, a masaż zawsze wykonujemy w stronę serca!

bańska antycellulitowa Cellublue

Jak działa bańka antycellulitowa Cellublue?

Bańka Cellublue usuwa każdy rodzaj cellulitu - tłuszczowy, wodny i włóknisty. Przy regularnym stosowaniu skóra jest ujędrniona, widocznie wygładzona i miękka. Ze względu na kształt i wielkość masażer jest skuteczniejszy niż tradycyjne bańki chińskie. Grudki "pomarańczowej skórki" z każdym użyciem są coraz mniej widoczne.

Jeśli mamy zaawansowany cellulit, z początku zauważymy, że po zastosowaniu bańki zaczyna się on pojawiać tylko podczas mocniejszego zebrania skóry. Nie będzie on widoczny, kiedy skóra nie będzie pod naciskiem.

Po jakim czasie pojawią się efekty masażu bańką Cellublue?

Pierwsze efekty pojawiają się już po kilku dniach stosowania Cellublue, skóra jest gładka i bardziej sprężysta. Działanie antycellulitowe można zauważyć po 2-3 tygodniach masaży bańką. Z każdym dniem pomarańczowa skórka jest coraz mniej widoczna, a po kilku miesiącach całkowicie zanika. Dodatkowo bez problemu możemy zwrócić bańkę, jeśli po kilku tygodniach cellulit nie zostanie zniwelowany.

Bańka będzie jeszcze bardziej efektywna, jeśli zadbamy o picie odpowiedniej ilości wody. Dzięki temu toksyny szybciej wypukają się z organizmu, co wspomoże rozbicie cellulitu.

Jak stosować masażer antycellulitowy Cellublue?

Masażer antycellulitowy stosujemy codziennie na partię ciała z cellulitem. Bańka występuje w dużym rozmiarze, który będzie odpowiedni dla większych partii, takich jak uda, pośladki czy brzuch. Mniejszy masażer sprawdzi się w na małych obszarach lub w miejscach, gdzie mamy mniej skóry, na przykład na ramionach, łydkach. Ważne jest, aby skóra przed masażem była dobrze oczyszczona i natłuszczona. Każdorazowo po użyciu bański należy ją umyć wodą z mydłem.

  1. Przed przyłożeniem bańki nakładamy olejek do masażu, który zapewni odpowiedni poślizg i zapobiegnie powstawaniu siniaków i pękaniu naczynek.
  2. Następnie ściskamy masażer po bokach, aby wypuścić z niego powietrze.
  3. Bańkę przykładamy do skóry i przeciągamy od dołu ku górze, stopniowo wypuszczając powietrze. Zawsze wykonujemy masaż w stronę serca.
  4. Masażer przeciągamy kilkukrotnie w tym samym miejscu. Masaż powinien trwać od 2 do 4 minut w zależności od wielkości wybranego obszaru.
  5. Resztki olejku wmasowujemy w skórę lub spłukujemy ciepłą wodą.

Zobacz także:Cellulit wodny - czym jest i jak się go pozbyć?

Bańka antycellulitowa Cellublue - opinie

Bańka antycellulitowa Cellublue zbiera świetne recenzje w KWC. Średnia ocena produktu to 4.3/5, a Wizażanki doceniają masażer za skuteczność. Jednym minusem urządzenia jest lekki dyskomfort w jego stosowania, szczególnie na początku przygody z masażerem.

Używam nowej bańki od około 3,5 tygodni i muszę, przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Rezultaty w miejscach ze 'średnim' cellulitem są bardziej widoczne. Na biodrach, tam, gdzie jest bardziej widoczny, muszę pewnie chwilę poczekać. Jednak nawet mój facet zauważył różnice. - Jozefawa

Świetnie radzi sobie z cellulitem. Na początku stosowania masaż trochę bolał. Z czasem, kiedy cellulit został rozbity, bolało mniej. Stosuję na uda i pośladki. Po około dwóch tygodniach zauważyłam znaczną różnicę. Skóra stała się sprężysta, gładka, a cellulit się zmniejszył. Używam z olejkiem do masażu od Cellublue i polecam. Masaż robię około 20 min 3 razy w tygodniu. - MonikaKrysia

Zamówiłam cały zestaw. Jestem bardzo zadowolona z działania baniek. Co prawda na początku można było odczuć lekki ból przy delikatniejszych partiach mięśniowych, ale można się przyzwyczaić. Dobre wykonanie, jakość niesamowita, polecam w 100%. - momisboy

Źródło zdjęcia głównego: shop.cellublue.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 lipca 2020, 12:29

Nasze propozycje