Poprzedni artykuł: Ta gwiazda otwarcie przyznaje, że jest uzależniona od... kosmetyków! O... Następny artykuł: TEST redakcji: żel punktowy MediqSkin Plus. To cudo uratuje cię z każd...

Nie guma do żucia ani cukierki - w tej restauracji razem z rachunkiem dostaniesz... kosmetyk!

Rodzinny obiad lub romantyczna kolacja zakończone... dawką pielęgnacji? O pomyśle tej restauracji mówią wszyscy!

Uwielbiasz chwile relaksu z maseczką w płachcie na twarzy? Nie tylko ty - mimo, że co i rusz pojawiają się nowe warianty skoncentrowanych maseczek (np. zabawne slice mask), "oryginalne" sheet mask wciąż cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Pewna kanadyjska restauracja postanowiła to wykorzystać.

Rachunek i maseczka w płachcie dla pani!

Restauracja Chez Maxim Oriental w Montrealu wpadła na zaskakujący pomysł, który bez wątpienia sprawi, że klienci będą miło wspominać ich lokal. Drobny "upominek" w postaci cukierków lub gumy do żucia podanych wraz z rachunkiem to standard w wielu przybytkach, ale obsługa Chez Maxim Oriental idzie o krok dalej i wręcza klientom... maseczki w płachcie.

Kosmetyki są wręczane wszystkim bez względu na płeć - panowie nie są dyskryminowani i również otrzymują możliwość zadbania o swoją skórę. Kiedy i dlaczego to się zaczęło, nie wiadomo - o miłym lokalnym zwyczaju informują użytkownicy portali społecznościowych, m.in. popularnego Reddit.com, ale wieści o restauracji z sheet mask pojawiają się też w opiniach na serwisach typu TripAdvisor. Klienci nie kryją zadowolenia i polecają wizytę w restauracji - najwyraźniej pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę ;)

Przyznajemy, że same chętnie wybrałybyśmy się do lokalu, gdzie oprócz dobrego posiłku otrzymamy solidną dawkę pielęgnacji - czekamy, aż ktoś wpadnie na podobny pomysł w Polsce!

Zobacz też: Czarny pogromca niedoskonałości i zaskórników, który nie jest węglem

Zobacz także: Sucha skóra? Cellulit? Nie z tymi produktami! Poznaj wyniki testu Eveline Cosmetics!

Dołącz do Klubu Recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane maseczki w płachcie z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:04

Zobacz także

Nasze propozycje