Poprzedni artykuł: Te pokryte cellulitem pośladki należą do... modelki. Czy przez to stra... Następny artykuł: Ta kobieta nie goliła pach przez 5 lat i... pokazała je w telewizji

To nagranie sprawi, że już nigdy nie wyjdziesz z domu bez kremu z filtrem!

Wiesz, że powinnaś ich używać, ale nie do końca wierzysz, że pomagają? To nagranie pokazuje, jak OGROMNE znaczenie mają kremy z filtrem.

Wszystkie wiemy, że ochrona przeciwsłoneczna jest ważna, ale mało która z nas zdaje sobie sprawę, jak bardzo. Jednak po obejrzeniu tego nagrania - mamy nadzieję - żadna z nas nie wyjdzie więcej z domu bez warstwy kremu z filtrem na twarzy. Na kanale YT firmy Life Pixel pojawiło się mocne video pokazujące rzeczywiste działanie blokerów przeciwsłonecznych na skórze.

Film pokazuje dwa ujęcia kobiety, która nakłada na twarz krem z wysokim filtrem - po lewej stronie widzimy ją przez zwykły obiektyw, po prawej - soczewkę UV. Na "zwykłym" nagraniu aplikowany kosmetyk pozornie wydaje się znikać, ale specjalny obiektyw pokazuje, że w rzeczywistości tworzy on na skórze prawdziwą tarczę ochronną. To właśnie ta bariera chroni nas przed poparzeniami, przedwczesnym starzeniem oraz rakiem skóry.

Źródło zdjęcia: screen z YouTube/LifePixel

Jak poprawnie używać kremu z filtrem?

Przede wszystkim powinnyśmy nakładać go codziennie - nawet w pochmurny dzień jesteśmy narażone na szkodliwe promieniowanie! Aby zagwarantować sobie naprawdę skuteczną ochronę (zwłaszcza na twarzy), sięgajmy po produkty, które posiadają minimum SPF30, są wodoodporne i mają szerokie spektrum działania - chronią zarówno przed promieniowaniem UVA, jak i UVB.

Kluczowa jest tez ilość kremu - na twarzy i szyi powinno znaleźć się minimum pół łyżeczki produktu (ok. 2-2,5 ml). Filtr aplikujemy pod makijaż - co prawda wiele kosmetyków kolorowych również posiada ochronę przeciwsłoneczną, ale nie oszukujmy się - to nie wystarczy. Podkłady i kremy BB ścierają się w ciągu dnia i ze względów estetycznych nie będziemy w stanie nałożyć ich tak dużo, by zagwarantowały rzeczywistą ochronę. Warto więc zaprzyjaźnić się z osobnym kremem :)

Zachęcamy do obejrzenia całego video prezentującego działanie kremu z filtrem:

Polecamy kremy z wysokim filtrem do stosowania na co dzień:

Od lewej: Dr. G, Green Mild Up Sun SPF 50+ PA++++, 129 zł; La Roche-Posay, Anthelios XL, Żel-krem suchy w dotyku SPF 50+, 69 zł; Clarins, Ultra Delikatny Filtr Miejski SPF 50, 155 zł (zobacz opinie w KWC); Eau Thermale Avène, Fluid mineralny SPF 50+ o matowym wykończeniu, 62 zł; Eveline, Sun Expert, Ochronny krem do twarzy SPF 30, 16 zł (dodaj opinię do KWC).

Używacie kremów z filtrem? Jakie są wasze ulubione?

Zobacz też: O tej "metamorfozie" mówią wszyscy - co stało się z twarzą tej dziewczyny?

Źródło zdjęcia głównego: screen z YouTube/LifePixel

Mimo wszystko "złapało" cię słońce? Polecamy kremy po opalaniu z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 01:52

Nasze propozycje