Poprzedni artykuł: W 2016 roku pokochałyśmy maseczki w płachcie, ale teraz nadchodzi nowy... Następny artykuł: Domowe SPA – przygotuj się na nowy sezon

Konjac, mikrofibra, gąbka - czyli jak oczyścić twarz BEZ szczoteczki sonicznej (i już za 3 zł:)

Nie chcesz wydawać kilkuset złotych na szczoteczkę soniczną? Wcale nie musisz - są inne, skuteczne sposoby na oczyszczanie skóry twarzy. Oto 5 gadżetów, którymi powinnaś się zainteresować!

Wraz z pojawieniem się kilka lat temu w sprzedaży kultowej szczoteczki sonicznej Clarisonic, zaczęła się moda na elektroniczne urządzenia do oczyszczania twarzy. Dziś możemy wybierać spośród wielu propozycji najróżniejszych marek, jednak zakup szczoteczki sonicznej lub elektrycznej wciąż wiąże się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu-kilkuset złotych.

Szczoteczka soniczna jest świetna, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na taki zakup (bądź zwyczajnie nie chcesz wydawać tak dużej kwoty na urządzenie do oczyszczania twarzy), mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - możesz wybierać spośród innych, znacznie tańszych gadżetów. Kosztują od kilku do kilkunastu złotych, a w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami oczyszczającymi są równie skutecznie. Sprawdź naszą galerię i wybierz opcję dla siebie!

Zobacz też: Top 10: gąbeczki do makijażu - już od 7,6 zł!

Do oczyszczania twarzy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje