Poprzedni artykuł: Co robi, że wygląda tak pięknie? Salma Hayek zdradziła swój urodowy se... Następny artykuł: W ten sposób już powiększałyśmy usta, a teraz... ujędrniamy twarz! Zob...

Ogromna promocja w Rossmannie! Teraz kultowe kosmetyki kupisz 49 procent taniej!

Na tę promocję czekałyśmy z utęsknieniem! Powraca wielka obniżka cen w drogeriach Rossmann. Co warto kupić na promocji -49 procent?

Promocja jest dość nietypowa, bo tym razem nie obejmuje kolorówki, a głównie kosmetyki do pielęgnacji. Jednak, aby móc z niej w ogóle skorzystać, musisz należeć do Klubu Rossmann. Ta spektakularna obniżka cenowa zaczyna się dzisiaj, czyli 21 sierpnia i potrwa niemal do końca miesiąca, a więc do 30 sierpnia

Co kupić na promocji -49 procent w Rossmannie?

Aby rabat został aktywowany, podczas zakupów musisz wybrać po jednym produkcie z dwóch różnych kategorii. A do wyboru mamy:

  • kosmetyki do pielęgnacji ciała,
  • kosmetyki do pielęgnacji ust,
  • odżywki do włosów
  • odżywki do paznokci,
  • maseczki do twarzy. 

Wybór jest zatem całkiem spory. Ale aby ułatwić ci zakupy, wybrałyśmy z każdej z tych kategorii najlepiej oceniane w naszym KWC kosmetyki. Znajdziesz je w naszej galerii. 

A może sama chcesz nam polecić kilka swoich ulubieńców? :) Napisz nam w komentarzu, bez czego twoje zakupy będą niekompletne. Chętnie przetestujemy te kosmetyki!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Te produkty aktualnie również są dostępne na promocji w Rossmannie:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:03

Zobacz także

Nasze propozycje