Poprzedni artykuł: Ta jedna zasada pozwoli Ci prawidłowo zadbać o skórę twarzy Następny artykuł: Konkurs: wygraj najnowsze zapachy Mexx!

Dlaczego łączenie zabiegów jest korzystne?

Pielęgnacja,
Specjaliści tłumaczą nam coraz większą popularność zabiegów synergicznych. Co to takiego i czy rzeczywiście... pozwalają osiągnąć lepsze efekty w krótkim czasie?

Łączenia kilku technologii w jednym zabiegu? Tak, to teraz możliwe! Przyspiesza to odnowę skóry oraz umożliwia osiągnięcie dużo lepszych rezultatów pielęgnacyjnych w krótkim czasie.

Klientki lubią łączone zabiegi, ponieważ efekty, które dzięki nim można osiągnąć, są intensywniejsze, niż w przypadku oddzielnych wizyt w gabinecie – mówi kosmetolog Monika Banasik z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. I dodaje: - Efekt szybkiej i głębokiej regeneracji można uzyskać łącząc mikrodermabrazję z mezoterapią bezigłową i dermadrenage. Działanie odbywa się w systemie trzech kroków: złuszczania, regeneracji, masażu.

Ile zabiegów można połączyć?

Coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje zaawansowane technologie, które pozwalają ze sobą łączyć znacznie bardziej skomplikowane technologie jak np. liposukcja ultradźwiękowa i masaż próżniowy. Na rynku dostępne są specjalne sprzęty dedykowane zabiegom synergicznym, jak Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System, zaprojektowany dla Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, który umożliwia wykonanie wysoce precyzyjnych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. Można dzięki niemu łączyć ze sobą w jednym zabiegu nawet trzy technologie.

To sprzęt, zaprojektowany przy współpracy lekarzy oraz specjalistów z Politechniki Wrocławskiej – tłumaczy kosmetolog Monika Banasik. I od razu zaznacza: – To ważne dla klientów, gdyż gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo proponowanych zabiegów.

Na jakie efekty można liczyć?

Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System pozwala dobierać zabiegi, które już pojedynczo są bardzo skuteczne, a dzięki połączeniu mogą stanowić alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Kombinacje zabiegów są uzależnione od potrzeb skóry. Przeprowadzenie mikrodermabrazji z mezoterapią bezigłową i dermadrenage zapewnia głęboką, szybką i bezbolesną regenerację skóry. Podobny efekt anty-aging można uzyskać stosując oxybrazję z radiofrekwencją (RF). Łączenie zabiegów jest również wskazane w obszarze wyszczuplania ciała. Liposukcja ultradźwiękowa z wykorzystaniem technologii podczerwieni i masażu próżniowego skutecznie zwalczy nadmiar tkanki tłuszczowej i pozwali zredukować obwód określonej partii ciała.

Czy wszystkie zabiegi można łączyć?

Synergiczne zabiegi, chociaż przynoszą doskonałe rezultaty, jeśli nie są wykonywane przez specjalistę, mogą również zaszkodzić. Nie wszystkie z nich można łączyć. Decydując się na kojarzone zabiegi, warto udać się do sprawdzonego gabinetu, gdzie profesjonaliści po diagnozie i określeniu potrzeb skóry dobiorą idealnie dopasowany program pielęgnacyjny. 


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje