Poprzedni artykuł: Szukasz sposobu na rozjaśnienie i nawilżenie skóry? Pomoże ci... ketch... Następny artykuł: Twoja twarz wciąż się "świeci"? Mamy na to naprawdę skuteczny sposób

Czaruj spojrzeniem – nie zasłaniaj oczu okularami

Każdego ranka zastanawiasz się, co dziś założyć – okulary czy soczewki kontaktowe? Masz już dość brudzących się i zaparowanych szkieł? Soczewki nie dają Ci takiego komfortu o jakim marzysz? W podobnej sytuacji było ponad kilka tysięcy osób, które wybrały swobodę i dobre widzenie bez ograniczeń – zabieg laserowej korekcji wzroku w Centrum Medycznym MAVIT w Warszawie.

Poznaj historię jednej z Pacjentek Centrum Medycznego MAVIT w Warszawie, która poddała się laserowej korekcji wady wzroku.

Marta miała krótkowzroczność obojga oczu (oko prawe: - 4,25, oko lewe: - 4,75) i niewielki astygmatyzm. Specjalista chorób oczu lek. Danuta Horodyńska, po wnikliwym badaniu kwalifikacyjnym, obejmującym określenie wielkości wady, grubości rogówki, szerokości źrenic, ocenę rogówki, soczewki i dna oka, zaoferowała Marcie metodę ReLEx® Smile. To jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych dostępnych na świecie metod laserowej korekcji wzroku.

Laserowa korekcja wzroku metodą ReLEx® Smile w Centrum Medycznym MAVIT wykonywana jest przy użyciu najnowocześniejszego, superprecyzyjnego lasera femtosekundowy VisuMax®. Laser ten zapewnia precyzję cięcia i przewidywalność rezultatów. Działanie najnowszej generacji lasera femtosekundowego w przypadku Marty trwało niespełna 30 sekund. Efektem była zmiana krzywizny rogówki w oczach, która spowodowała pozbycie się wady wzroku.

Zabieg laserowej korekcji wady wzroku jest bezbolesny – wykonywany przy użyciu znieczulenia miejscowego – kropelkowego. Przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym – cała procedura trwa ok. 20 minut. Efekty zabiegu, po pełnym ustabilizowaniu ostrości wzroku, są trwałe.

Zabieg metodą ReLEx® Smile wyróżnia: precyzja wykonania, jednoetapowość, krótki czas gojenia się oka i mniejsze objawy zespołu suchego oka.

Po zabiegu, jeszcze zanim Marta poszła do domu, lekarz skontrolował jej wzrok i przekazał szczegółowe informacje, jak należy dalej postępować w okresie rekonwalescencji. Na koniec, jak każdy Pacjent Centrum Medycznego MAVIT, Marta dostała zestaw kropli pooperacyjnych. Dodatkowo, co jest standardem po laserowej korekcji wady wzroku w ośrodku na warszawskich Bielanach, Pacjentka otrzymała darmowy pakiet badań kontrolnych przez 1 miesiąc po zabiegu.

Już w pierwszym tygodniu po zabiegu nowoczesną metodą ReLEx® Smile można było stwierdzić, że zostało osiągnięte całkowite usunięcie wady wzroku i bardzo dobre widzenie. Nad procesem gojenia się oczu Marty czuwała dobrze znana Pacjentce Pani Doktor – lek. Danuta Horodyńska – która zarówno kwalifikowała Pacjentkę do zabiegu, jak i przeprowadzała laserową korekcję wzroku. 

Więcej informacji o korekcji wady wzroku metodą ReLEx® Smile przeczytasz tu.

Możesz, już dziś, jak Marta, zrobić krok ku temu, aby każdy mógł ujrzeć błysk w Twoich oczach – tak po prostu, bez ograniczeń.

Chcesz poznać Martę, zobaczyć ją przed zabiegiem oraz dowiedzieć się, jak wyglądało jej przygotowanie tuż przed wejściem na salę zabiegową i jak przebiegał zabieg? - sprawdź szczegóły

W Centrum Medycznym MAVIT wykonywane są zabiegi laserowej korekcji wad wzroku wszystkimi najskuteczniejszymi na świecie metodami, w tym najnowocześniejszą metodą ReLEx® Smile, którą CM MAVIT wprowadziło jako pierwszy ośrodek w Polsce.

Możliwe do skorygowania wady to krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm i starczowzroczność.

Sprawdź, czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie.

Umów się już dziś na wizytę: 22 569 59 00 lub wejdź na www.mavit.pl

Powiedz: ŻEGNAJCIE na zawsze okulary i soczewki kontaktowe!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje