Poprzedni artykuł: Najlepsze kosmetyki na trądzik ostatniego 18-lecia, które kosztują mni... Następny artykuł: Śluz ślimaka i odpowiednik jadu żmii receptą na piękno? Tak! Te wyjątk...

Zdarza się wam zapomnieć o myciu zębów? Zobaczcie, czym może się to skończyć

Pielęgnacja, , tagi: mycie zębów
21-letni Jay od najmłodszych lat unikał mycia zębów. Efekt? Próchnica to mało powiedziane.

Czasem nie chce nam się myć zębów, albo nie możemy, bo np. nie mamy szczoteczki czy pasty. Takie sytuacje się zdarzają i od jednego razu nasze zęby nie pozostaną w dramatycznym stanie. Gorzej, kiedy tego typu sytuacja notorycznie się powtarza.

21-letni Jay z Wielkiej Brytanii przez całe życie unikał mycia zębów i ich nitkowania! W dodatku sytuacje pogarszało jego uzależnienie od fast foodów i kolorowych, gazowanych napojów.

Czym brozi unikanie mycia zębów?

W młodym wieku Jay'a zaczęły boleć zęby, co dodatkowo nie pozwalało mu na ich czyszczenie. W efekcie zęby stały się ciemne, wykruszały się, powodując oprócz bólu zawstydzenie młodego chłopaka, który prawie się nie uśmiechał.

Polecamy:  Ta kobieta uśmiechnęła się dopiero w wieku 27 lat. Dlaczego?

Kiedy zdecydował się na leczenie, najpierw usunięto mu kamień nazębny, ale kolejne badanie pokazało, że nie można zrobić nic innego, jak zastąpić zniszczone zęby implantami. W tym celu udał się do implantologa i swoją metamorfozę przeprowadził na łamach programu "Wstydliwe choroby". Wkręcono więc w kości szczęki tytanowe podstawy, a na nich zostały zamocowane nowe zęby.

Polecamy:  Skrzypcowe biodra są nowym hitem Instagrama - czy ty też masz takie?

Jednak leczenie jego zębów nie oznaczało jedynie wstawienia implantów. Oprócz poprawy wyglądu, lekarze musieli się zająć również stanem dziąseł chłopaka.

Zobaczcie, jak wyglądała ta metamorfoza. 

Foto: Screen z YouTube/ Pinterest

Oto pasty do zębów polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:44

Zobacz także

Nasze propozycje