Poprzedni artykuł: Ten krem do cery tłustej zbiera coraz więcej pochwał w KWC Następny artykuł: Likwiduje czerwone kropki i podrażnienia po depilacji - Wizażanki go k...

20-latka ostrzega przed solarium - blizny zostaną jej na całe życie

Pielęgnacja, , tagi: znamiona, viral, solarium
Chciała się opalić, a została oszpecona. Co więcej, mogło to się skończyć znacznie gorzej! Teraz ostrzega inne kobiety.

Choć szczyt popularności solariów jest szczęśliwie dawno za nami, wciąż nie brakuje kobiet, które dają się skusić wizji skóry w odcieniu złocistego brązu bez względu na porę roku. Niestety, skutki bywają opłakane - tak, jak w przypadku tej dziewczyny.

Blizny zamiast opalenizny

Ella Ravenscroft postanowiła się podzielić swoją historią, by przestrzec innych. Ta piękna blondynka ma na ciele kilka blizn, które są efektem lekkomyślnego opalania się w solarium. To pozostałości po usuniętych znamionach, które zaczęły rosnąć i zmieniać kształt po tym, jak Ella regularnie wystawiała swoje ciało na działanie lamp. Po konsultacji ze specjalistą okazało się, że ze względów bezpieczeństwa należy je wyciąć - istniało ryzyko, że któreś z nich przekształci się w nowotwór skóry.

Elli usunięto dwa pieprzyki na brzuchu, a także jeden poniżej piersi i na plecach. Pokazując zdjęcia, kobieta apeluje do internautów, by nie chodzili opalać się w solarium - niebezpieczeństwo jest zbyt duże. W jej przypadku skończyło się na bliznach, a i tak może mówić o szczęściu - mogło być znacznie gorzej...

My również uważamy, że warto zastanowić się dwa razy, zanim wybierzemy się do pobliskiego solarium. Jeśli martwi was blady odcień skóry, zawsze możemy skorzystać z samoopalacza lub balsamu brązującego - efekt będzie subtelniejszy, a zdrowie nie zostanie wystawione na niepotrzebne ryzyko.

Poniżej nasze propozycje kosmetyków brązujących: 

Zobacz też: Wyleczył silny trądzik bez pomocy dermatologa - jakich kosmetyków używa?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 stycznia 2019, 02:24

Zobacz także

Nasze propozycje