Poprzedni artykuł: Walczą z kurzymi łapkami, likwidują cienie - 6 hitowych kremów pod ocz... Następny artykuł: Skuteczne i tanie maseczki na trądzik! Cena? Do 5 złotych

Oczy po nich nie pieką, usuwają cały makijaż! Oto 10 najlepszych płynów micelarnych z KWC

Zdarza Ci się zasnąć w makijażu? A może rano budzisz się z charakterystycznymi cieniami w okolicach oczu od tuszu do rzęs? To wszystko wina tego, że albo niedokładnie zmywasz makijaż, albo po prostu Twój płyn micelarny kiepsko radzi sobie ze zmyciem kosmetyków.

Nie ukrywajmy – demakijaż to podstawa pielęgnacji skóry twarzy. Obciążona w ciągu dnia spalinami i potem tylko czeka aż zmyjesz z niej wszystkie zanieczyszczenia. I w tym celu warto sięgnąć po płyn micelarny.

To produkt, który uratuje Twoją skórę każdego dnia. Jest on połączeniem mleczka, które oczyszcza, toniku, który odświeża i dwufazowego płynu do demakijażu, który poradzi sobie z wodoodpornymi kosmetykami. Płyn micelarny to najprościej mówiąc zwykły roztwór wodny z mikroskopijnej wielkości kuleczkami, które nazywa się micelami. Ich działanie jest bardzo proste. Mają przyciągać i zarazem pochłaniać tłuszcz. Rozpuszczają także pozostałe zanieczyszczenia.

Dlatego płyn micelarny ma też inne zastosowania. Wcale nie trzeba go używać tylko w przypadku demakijażu. Dobrze sprawdzi się również podczas porannej pielęgnacji skóry, kiedy potrzebujemy oczyścić twarz po całej nocy.

Jeśli każdego wieczora zastanawiasz się, czy dobrze zmyłaś makijaż, podpowiadamy, które płyny micelarne warto kupić, aby pozbyć się tych myśli. Zobacz naszą galerię!

Zdjęcia: Materiały promocyjne

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 10:21

Zobacz także

Nasze propozycje