Poprzedni artykuł: Ten olej intensywnie nawilża skórę i zapobiega jej starzeniu się. Szuk... Następny artykuł: Depilator za mniej niż 50 zł? Znajdziesz go w popularnym dyskoncie

Prosty, domowy zabieg, który sprawi, że zyskasz pewność siebie!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja IPL, Remington, Remington i-Light Luxe
Jeśli marzysz o jedwabiście gładkim ciele, ten gadżet to twój must-have!

Perfekcyjnie gładkie ciało jest rezultatem regularnej, czasochłonnej pielęgnacji. Niestety, nie zawsze przynosi ona oczekiwane efekty. Na szczęście, w odpowiedzi na potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn powstał wyjątkowy gadżet, który na zawsze odmieni oblicze depilacji! Marka Remington, oferująca swoim klientom unowocześniony sprzęt IPL do domowej depilacji światłem, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów, oferując im innowacyjne urządzenie i-Light Luxe.

Czym są IPL oraz i-LIGHT? 

IPL, czyli Intense Pulsed Light jest uznaną na świecie, sprawdzoną klinicznie technologią, wykorzystywaną w depilatorach laserowych. Owa technologia, po raz kolejny wykorzystana została w urządzeniu i-LIGHT, które prezentuje się na rynku w nowej, ulepszonej wersji Luxe.

Innowacyjne urządzenie i-LIGHT Luxe, zoptymalizowane do użytku domowego. Teraz, jest bardziej dopracowane i osiąga lepsze rezultaty w porównaniu ze swoimi konkurentami, czy poprzednikami. Zaskakuje zwłaszcza funkcją POWER, pozwalającą na redukcję owłosienia na większych niż wcześniej obszarach, przy użyciu tej samej ilości błysków.

Urządzenie poza swoją funkcjonalnością i precyzją działania posiada piękny design, który z pewnością zachwyci każdą kobietę i uprzyjemni codzienną pielęgnację.

Jak używać urządzenia Remington IPL8500 Luxe?

Przygotuj skórę do zabiegu

Upewnij się, że powierzchnia skóry, która ma być poddana zabiegowi jest czysta - bez oliwki, dezodorantu, perfum, makijażu, mleczka, czy kremów. Zgol lub przytnij włosy w miejscach, gdzie chcesz dokonać zabiegu i upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Zanim dokonasz pełnej sesji, przetestuj działanie urządzenia i-LIGHT na małym fragmencie swojej skóry i odczekaj 24 godziny, aby upewnić się, że nie wystąpiły żadne niepożądane reakcje.

Dostosuj depilację do indywidualnych preferencji 

Jeśli wszystko będzie w porządku, przystąp do pierwszej sesji. Tryby Power, Express i Sensitive pozwolą ci na dostosowanie depilacji do potrzeb, okoliczności i wrażliwości skóry. Dzięki wymiennym nasadkom, inteligentnym czujnikom oraz diodom LED będziesz miała pewność, że depilacja światłem stanie się jeszcze bardziej efektywna i bezpieczna.

Tego się wystrzegaj!

Pamiętaj, aby powstrzymać się od depilacji w momencie, gdy na twojej skórze utrzymuje się letnia opalenizna. Może być ona zbyt ciemna i istnieje ryzyko, że zabiegi spowodują obrzęki skóry, pęcherze, a nawet zmianę kolorytu. 

  • Nie używaj wosku, depilacji, pęsety lub innych zabiegów, które usuwają włosy razem z cebulkami. 
  • Nie stosuj urządzenia na fragmenty skóry pokryte tatuażem lub permanentnym makijażem.
  • Omijaj miejsca po niedawnej operacji, głębokim złuszczaniu naskórka, resurfacingu laserowym, blizny oraz uszkodzone fragmenty.

Rezultaty stosowania urządzenia REMINGTON IPL 8500

W większości przypadków, redukcja owłosienia następuje po 1-2 tygodniach od rozpoczęcia zabiegów, jednak wyniki nie są natychmiastowe. Włosy rosną w trzech różnych fazach, które trwają 18 -24 miesięcy, a podatne na depilację światlem są tylko te w fazie anagenowej aktywnego wzrostu. Dlatego też, niezbędne jest zastosowanie kilku sesji, prowadzących do osiągnięcia idealnie gładkiej skóry

„Metoda depilacji przy użyciu iLight Luxe jest efektywna i długotrwała, dzięki energii światła i ogrzewaniu cebulki włosa. Im więcej energii zostanie wchłonięte przez cebulkę włosa, tym efekty okażą się lepsze i bardziej długotrwałe. Usuwanie włosów za pomocą urządzenia może być permanentne, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że ponowny wzrost włosów nigdy nie nastąpi.” - mówi lek. med. estetycznej i dermatolog Beata Sosada, ekspertka marki Remington.

Dowiedz się więcej o promocji na: www.wpelnymswietle.pl.

Dbanie o piękno nie może być prostsze!

Więcej informacji o urządzeniach znajdziesz na www.remington.pl.

Materiał we współpracy z marką Remington.

zdjęcie główne: AdobeStock

zdjęcia: materiały PR

WIZAŻANKI KOCHAJĄ MARKĘ REMINGTON!


Zobacz także

Nasze propozycje