Przetestowałyśmy inteligentny depilator Braun Silk-épil 9 Wet&Dry! Sprawdź jak wypadł w naszym teście!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, Braun, depilacja depilatorem
Poprzedni artykuł: Masz spontaniczną naturę? Co zrobić, aby pielęgnacja była skuteczna? W... Następny artykuł: Ta blogerka ma zaskakujący i tani patent na pozbycie się wągrów! Potrz...
Chcesz raz na zawsze zapomnieć o wrastających włoskach? Ten depilator pokochały Wizażanki!

Wiele z nas z obawy przed bólem woli golić się przy użyciu zwykłej maszynki. Samo słowo depilator, sprawia, że na naszej skórze włoski aż stają dęba. Jedno jest pewne - one mogą obawiać się tego depilatora, ale nie my! Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to pierwszy inteligenty depilator, który wypróbowałyśmy na własnej skórze i jesteśmy zachwycone!

Na czym polega jego wyjątkowość?

Depilator jest całkowicie wodoodporny i jak sama nazwa wskazuje możemy go używać na sucho i pod prysznicem! To świetne rozwiązanie ze względu na przyjemnie i kojące działanie ciepłej wody przy depilacji. 

„Depilacja pod wodą to moje wybawienie. Myślałam, że mam za niski próg bólu na wydepilowanie czegoś więcej niż łydki, a tu udało mi się „załatwić” całe nogi jednego wieczoru. Różnica między depilacją na sucho i na mokro jest moim zdaniem kolosalna i szczerze polecam, zwłaszcza osoba z wrażliwa skórą, zabieg w wannie lub pod prysznicem. - Hotaru90”

Nie ma nic bardziej irytującego, gdy po bolesnej depilacji na naszej skórze nadal widoczne są włoski, których usunięcie jest trudne i pracochłonne. To już przeszłość! Ten depilator pozbędzie się nawet tych najmniejszych i najbardziej uciążliwych. Super szeroka głowica usuwa więcej włosków za jednym pociągnięciem utrzymując efekt nawet do dwóch tygodni! Co więcej, włoski odrastają zdecydowanie rzadziej!

W zestawie zachwyciła nas także szczoteczka do czyszczenia twarzy, która przy codziennym stosowaniu daje efekt naturalnego peelingu. 

To nie koniec zalet tego urządzenia. Obejrzyj nasze wideo i przekonaj się, że depilacja może być przyjemna!

materiał powstał z udziałem marki Braun

ZOBACZ DEPILATORY OD BRAUN, KTÓRE POKOCHAŁY WIZAŻANKI:


Zobacz także

Nasze propozycje