Poprzedni artykuł: Jakich kosmetyków używa Anna Lewandowska? Wcale nie najdroższych:) Następny artykuł: Jak zagęścić brwi? Nie uwierzysz, ale wystarczy sięgnąć po...

Węglowy dezodorant hitem w sieci. Czy jest lepszy niż zwykły?

Dezodoranty podrażniają twoją skórę pod pachami, a może denerwują cię nieestetyczne ślady, które pozostawiają na ubraniach? Poznaj produkt, który może być odpowiedzią na te problemy.

Kwestia ochrony przed potem to jedno z zagadnień, które nigdy nie traci na aktualności. Pomimo ogromnego wyboru produktów, wiele z nas wciąż boryka się ze szczypiącą, rozognioną skórą pod pachami lub - wbrew obietnicom producentów - odnajduje na swoich bluzkach nieestetyczne ślady po zastosowanym kosmetyku. Rozwiązaniem może być samodzielnie wykonany dezodorant lub... najnowsza propozycja amerykańskiej marki boscia.

Jedną z ostatnich nowości stworzonych przez firmę jest dezodorant na bazie proszku węglowego. Już na wstępie uspokajamy - wbrew nasuwającym się skojarzeniom, ten kosmetyk wcale nie brudzi skóry na czarno :) Dozowany przez pompkę produkt jest transparentny i ma bardzo lekką, delikatną formułę. Mimo, że faktycznie zawiera węgiel, wizualnie nie różni się specjalnie od innych dezodorantów - zobaczcie same:

Jednak powodem, dla którego boscia Charcoal Deodorant zasługuje na szczególną uwagę, jest jego działanie. Obecny w składzie węgiel ma właściwości antybakteryjne i naturalnie pochłania wilgoć razem z toksynami oraz zanieczyszczeniami. Ponieważ nie zawiera talku i innych, potencjalnie drażniących substancji, jest niezwykle delikatny nawet dla wrażliwej skóry. Nie zostawia też żadnych śladów na ubraniach (!)

Węglowy dezodorant marki boscia na razie jest dostępny w zagranicznej Sephorze oraz zagranicznych sklepach internetowych. Jego cena to 20$ (ok. 85 zł) - dość wysoka, ale bez wątpienia ma to związek z innowacyjnym składem produktu. Jeśli chodzi o nas - marzymy, żeby go wypróbować!

Co sądzicie na temat dezodorantu z proszkiem węglowym? Skusiłybyście się na taki produkt?

Zobacz też: Szara, sucha i zmęczona cera zimą? Znamy tani sposób, by ją uratować!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:57

Zobacz także

Nasze propozycje