Poprzedni artykuł: Pachnąca nowość: C-Thru Pure Illusion Następny artykuł: 10 lekkich kremów

Dezodoranty w kremie

Dezodoranty w kremie to przełom w tej kategorii produktów. Polecamy je przede wszystkim osobom z bardzo wrażliwą i delikatną skórą.
dezodoranty w kremie

Antyperspiranty w kremie do wrażliwej skóry

Delikatna i cienka skóra pod pachami jest cały czas narażona na podrażnienia – otarcia od ubrań, częstą depilację i agresywnie działający alkohol – składnik wielu dezodorantów. Nowoczesne dezodoranty i antyperspiranty w kremie działają zupełnie inaczej niż te tradycyjne! Ich formuła została wzbogacona dodatkiem pielęgnujących składników, takich jak alantoina i emolienty, które nie tylko nawilżają, ale też koją i łagodzą.

dezodoranty w kremie

Dezodoranty i antyperspiranty w kremie do delikatnej skóry: Dezodorant w kremie Beauty System Douglas, 49zł; Antyperspirant Maximum Protection Rexona, 24,99zł; Antyperspirant o formule suchego kremu Neo Garnier, 13,50zł (w sprzedaży od września); Dezodorant antyperspiracyjny 24h w kremie Activelle Pure Care Oriflame, 16,90zł

Antyperspiranty w kremie na nadmierną potliwość

Nadmierna potliwość nie tylko pod pachami? Jeśli ten problem dotyczy właśnie ciebie koniecznie wypróbuj produkt w kremie. Nałożysz go z łatwością zarówno na stopy, jak i dłonie, a dzięki zawartości specjalnych substancji (np. soli glinu, hydroksychlorku glinu) ograniczy wydzielanie potu.

dezodoranty w kremie na nadpotliwość

Dezodoranty i antyperspiranty w kremie na nadpotliwość: Antyperspirant w kremie Spirial SVR, 52zł; 7-dniowa kuracja przeciw poceniu Vichy, 46zł

zdjęcia: 123rf

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 11:52

Nasze propozycje