Poprzedni artykuł: 7 urodowych postanowień na 2016 rok! Następny artykuł: Trądzik dorosłych – 6 najskuteczniejszych produktów z KWC

Domowa mikrodermabrazja - najlepszy sposób na gładką skórę!

Pielęgnacja, , tagi: mikrodermabrazja
Chciałabyś wypróbować mikrodermabrazję, ale cena za serię zabiegów zwala cię z nóg? Oto kosmetyki i urządzenia do domowej mikrodermabrazji, które działają niemal tak samo skutecznie co zabieg w gabinecie.

Mikrodermabrazja twarzy w domu

Mikrodermabrazja to bardzo popularny zabieg, który polega na dokładnym złuszczeniu skóry. Do mikrodermabrazji najczęściej wykorzystuje się strumień z mikrokryształkami korundu lub diamentu, które ścierają naskórek – dzięki temu skóra jest idealnie przygotowana do dalszych zabiegów. Marki kosmetyczne inspirując się profesjonalnymi zabiegami stworzyły domowe odpowiedniki gabinetowej mikrodermabrazji.

W domowych kosmetykach do mikrodermabrazji zastosowano mikrokryształki diamentu i tlenku glinu, które delikatnie złuszczają naskórek, dokładnie oczyszczają i poprawiają wygląd skóry. Dzięki temu nasza cera odzyskuje blask i wygląda niezwykle promiennie.

Mikrodermabrazja - wskazania

Domowa mikrodermabrazja to idealny zabieg dla osób, które mają grubą, zanieczyszczoną i tłustą skórę. Z pewnością spodoba się także kobietom, które palą, a ich cera jest szara i bez blasku. 

Stosujecie kosmetyki do domowej mikrodermabrazji?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:03

Zobacz także

Nasze propozycje