Poprzedni artykuł: Konjac, mikrofibra, gąbka - czyli jak oczyścić twarz BEZ szczoteczki s... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły krem-esencję Soraya IDEAL BEAUTY dla ce...

Domowe SPA – przygotuj się na nowy sezon

Pielęgnacja, , tagi: domowe SPA, Philips
Końcówka starego roku to dobry moment, by powoli zacząć myśleć o nowym sezonie i o tym, jak się do niego przygotować. Na liście noworocznych postanowień zdecydowanie nie może zabraknąć punktu związanego z intensywną pielęgnacją skóry – najlepiej w ramach domowego SPA.

Być może uważasz, że wiosna wciąż jest jeszcze odległą perspektywą – my zapewniamy, że nowy sezon zaskoczy Cię szybciej, niż myślisz. Zacznij już teraz systematyczne przygotowania i upewnij się, że Twoja skóra będzie w perfekcyjnej kondycji jeszcze zanim na zewnątrz gwałtownie wzrosną temperatury. W osiągnięciu celu pomogą Ci nowoczesne urządzenia, dzięki którym będziesz w stanie zorganizować sobie prawdziwe domowe SPA.

Dogłębne oczyszczanie i relaks dla skóry

Aby skóra była zdrowa i promienna, należy zadbać o nią holistycznie. Pomoże Ci w tym VisaPure Adavanced – urządzenie do kompleksowej pielęgnacji skóry marki Philips, za pomocą którego dokładnie oczyścisz skórę, wykonasz jej masaż i odświeżysz zmęczone powieki. VisaPure Advanced wyposażone jest w spersonalizowaną technologię DualMotion, która dobiera odpowiednią intensywność zabiegu (rotacji i wibracji) w zależności od końcówki.

Szczoteczka VisaPure Advanced zapewnia 10 razy skuteczniejsze oczyszczanie niż mycie dłońmi i jest równie delikatna. Pionowe wibracje wydobywają na powierzchnię skóry wszelkie zanieczyszczenia, martwe komórki naskórka i pozostałości makijażu, zaś ruch rotacyjny pozwala zaś na usunięcie wydobytych zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Dzięki temu cera odzyskuje świeżość i promienny wygląd. Oczyszczona w ten sposób skóra lepiej przyjmuje także produkty pielęgnacyjne i stanowi idealną bazę do codziennego makijażu.

Philips VisaPure Advanced
Kompleksowa pielęgnacja twarzy 3-w-1
Oczyszczanie, masaż rewitalizujący i odświeżanie okolic oczu

Końcówka VisaPure Advanced do masażu rewitalizacyjnego także porusza się ruchem rotacyjno-wibracyjnym. W zależności od masowanej części twarzy rotacje wykonywane są w kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby współgrać z drenażem limfatycznym skóry. Masaż pobudza mikrocyrkulację skóry, dzięki czemu większe ilości tlenu i substancji odżywczych docierają tam, gdzie są one potrzebne. Ta japońska technika masażu pobudza także głębsze warstwy skóry oraz pomaga odprężyć mniejsze mięśnie twarzy, które są odpowiedzialne za zachowanie gładkiej skóry. Tej końcówki można używać „na sucho” lub wraz z ulubionymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, takimi jak kremy, serum czy olejki. Codzienny, 3-minutowy masaż z VisaPure Advanced pozwoli osiągnąć to, czego nie potrafią dłonie – uczucie dotyku 750 opuszków palców na minutę i efekt zrewitalizowanej, odprężonej cery.

Końcówka do odświeżania okolic oczu wykonuje 120 delikatnych nanodrgań na sekundę i (w drugim ustawieniu intensywności) dodatkowo obraca się, dając zmęczonym powiekom zastrzyk energii za każdym razem.  Ekskluzywny, zawsze zimny ceramiczny materiał delikatnie chłodzi i masuje powieki działając w zgodzie z drenażem limfatycznym twarzy. Badania wykazały, że jednorazowy zabieg obniża temperaturę skóry pod powiekami nawet do 19%! Program trwa zaledwie 30 sekund i można wykonywać go z wykorzystaniem ulubionych kosmetyków do pielęgnacji skóry pod powiekami.

Dopełnij swój codzienny rytuał pielęgnacji i zachwycaj wypoczętym, promiennym spojrzeniem!

Domowa mikrodermabrazja

Urządzenie VisaCare to innowacyjny, bezpieczny sposób na radzenie sobie z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Zabieg przeprowadzany przy użyciu Philips VisaCare jest całkowicie bezbolesny, a pierwsze efekty widoczne są już po 4-6 tygodniach. Nieinwazyjna mikrodermabrazja złuszcza naskórek i usuwa obumarłe komórki, stymulując przy tym proces odnowy skóry. Urządzenie VisaCare sprawi, że skóra przestanie być szara i ziemista, stanie się bardziej napięta i jędrna.

Philips VisaCare
Domowa mikrodermabrazja
Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Philips VisaCare wykorzystuje unikalną technologię DualAction, która jest połączeniem systemu peelingującego z systemem liftingującym Air-Lift. Końcówka złuszczająca pozwala skutecznie złuszczać suchy naskórek i wydobywać na wierzch nowe komórki. W ten sposób pobudzony zostaje naturalny proces odnowy skóry, skóra staje się bardziej jędrna i gładsza, a jej koloryt zostaje wyrównany. System masażu podciśnieniowego AirLift pozwala usprawnić mikrocyrkulację, dzięki czemu krew szybciej transportuje niezbędne składniki odżywcze do wszystkich komórek skóry, rewitalizując ją i nadając jej zdrowy, promienny wygląd. Kombinacja funkcji złuszczającej i masażu podciśnieniowego pozwala pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Sprawia to, że efekty wykonywanych regularnie zabiegów domowej mikrodermabrazji z Philips VisaCare widoczne są już po pierwszych sześciu tygodniach.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje