Poprzedni artykuł: Straciła brwi po makijażu permanentnym! Te zdjęcia przerażają... Następny artykuł: Przetestowaliśmy dla Ciebie urodowe pomysły na prezent! Przed zakupem...

Dove Invisible Dry - chroni nie tylko Ciebie, ale również Twoje ubrania!

Pielęgnacja, , tagi: Dove, antyperspirant, Dove Invisible Dry
Ubiór jest niezwykle ważnym elementem naszego wizerunku. Wybierane stroje, buty czy dodatki zmieniają się w zależności od pory roku. Rozpoczęcie sezonu grzewczego to jednak nie tylko zmiany w garderobie.

Nasz organizm również dostosowuje się do mniej sprzyjającej aury. Objawiać się to może m.in. nadmiernym poceniem. Dlatego bardzo istotne jest, aby zarówno latem, jak i zimą, dbać o higienę ciała. Jednym z kosmetyków, których powinnyśmy używać codziennie jest antyperspirant. Wybierając tego typu produkt, warto sięgać po taki, który zadba nie tylko o skórę, ale także o ubrania. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia plam na ulubionych koszulach lub swetrach, należy również pamiętać o kilku zasadach:

1. Po porannym prysznicu dokładnie osuszamy pachy przed aplikacją antyperspirantu;

2. Tuż przed użyciem antyperspirantu w formie sprayu trzeba nim mocno wstrząsnąć;

3. Aby uniknąć plam, antyperspirant w sprayu aplikujemy z odległości 15 cm;

4. Przed założeniem ubrania odczekujemy chwilę (ok. 1 minuty);

5. Nigdy nie aplikujemy antyperspirantu po założeniu ubrania.

Jaki antyperspirant wybrać? Idealnym wyborem będzie Dove Invisible Dry!

Dove Invisible Dry to antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, także tych w kolorze bieli i czerni. Badania potwierdziły, że kosmetyk nie tylko nie brudzi ubrań, ale zachowuje również wszystkie zalety antyperspirantów Dove - skutecznie redukuje pocenie oraz pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje