Poprzedni artykuł: TEST redakcji! Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL - czy rzeczywiście d... Następny artykuł: Modelki zdradzają swoje tajne triki na pryszcze. Nie zgadniesz, jak po...

Co stało się z twarzą Drew Barrymore?! To nie makijaż ani charakteryzacja, tylko...

41-letnia aktorka pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie - co ona ma na twarzy?

Drew Barrymore, pomimo, że przekroczyła już "magiczną" granicę 40-tego roku życia, może pochwalić się piękną, zadbaną cerą. Ostatnio aktorka zdradziła jeden ze swoich pielęgnacyjnych sekretów - jest nią maseczka, która wygląda inaczej niż wszystkie. Tylko spójrzcie na to zdjęcie - Drew wygląda na nim, jakby była co najmniej kilkanaście lat starsza niż w rzeczywistości:

Pod zdjęciem aktorka napisała: "Gdy ją zdejmiesz, jesteś 10 lat młodsza". Co to za kosmetyk? Ulubiona maseczka aktorki to produkt (niespodzianka!) koreańskiej marki Hanacure - jego silnie oczyszczająca formuła sprawia, że po nałożeniu na twarz absorbuje wszelkie zanieczyszczenia. Maseczka w opakowaniu ma postać płynu, który wysycha na skórze i ściąga jej strukturę, tworząc charakterystyczne bruzdy i "pęknięcia". Po upływie kilkunastu minut, kosmetyk zmywa się z twarzy za pomocą letniej wody - cóż, całe szczęście, bo w tym wypadku formuła peel-off mogłaby być nieco... bolesna ;)

Źródło zdjęcia: hanacure.com

Maseczka Hanacure polecana przez aktorkę jest dostępna w sklepie internetowym marki - opakowanie wystarczające na jedno użycie kosztuje 29$ (ok. 120 zł) - jest to więc kosztowna pielęgnacja. Dobra wiadomość jest jednak taka, że podobne maseczki ściągające zaczynają pojawiać się w ofercie innych, koreańskich producentów i można je już dostać za znacznie mniejsze kwoty. Przykładem może być Orc Pack marki A'Pieu, który również wywołuje wizualnie "potworny efekt" na buzi - cena za opakowanie 65 g (a więc wielorazowego użytku) to ok. 14 $ ( 60 zł).

Źródło zdjęć: apieu.beautynet.co.kr

Przyznajemy się bez bicia - "potworna" maseczka Drew bardzo nas zaintrygowała i jesteśmy zdecydowane przetestować w najbliższym czasie podobny produkt. Chciałybyście zobaczyć rezultaty? :)

Jak wam się podoba ściągająco-oczyszczająca maseczka aktorki?

 

Źrodło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:18

Zobacz także

Nasze propozycje