Poprzedni artykuł: Wegańskie kosmetyki Bielenda przetestowane! Czy linia Cannabidiol przy... Następny artykuł: Masz na skórze objawy alergii? Podpowiemy ci, jak się ich w miarę szyb...

Ten laser zmniejsza zmarszczki, likwiduje przebarwienia i czyni pory mniej widocznymi!

Laser Clear+Brillian poprawia stan skóry, przy okazji jej nie masakrując. Efekty widać już po pierwszym zabiegu! Zobaczcie, jak działa.

O skuteczności lasera frakcyjnego słyszał chyba każdy. W trakcie zabiegu z jego użyciem w skórze dochodzi do tak zwanej fototermolizy frakcyjnej. Przystawiony do skóry laser emituje fale elektromagnetyczne, które podgrzewają zawartą w niej wodę. W efekcie, w skórze powstaje mnóstwo mikrouszkodzeń i pobudzone zostają procesy jej intensywnej regeneracji. Skutkiem zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego jest zmniejszenie blizn (np. potrądzikowych), rozstępów, przebarwień i zmarszczek oraz wygładzenie skóry i wyrównanie jej kolorytu. Niestety, za te zwykle spektakularne efekty trzeba zapłacić wysoką cenę długiej i nieprzyjemnej rekonwalescencji. 

Jak działa laser Clear+Brilliance?

Laser diodowy frakcyjny trafił do europejskich klinik dermatologicznych z Korei w 2011 roku. Wiązka energii wytwarzanej przez urządzenie Clear+Brilliance oddziałuje na mikroskopijne obszary skóry na głębokości od 400 do 600 mikrometrów (0,4-0,6 milimetra). Trwający około 20 minut zabieg poprzedzony jest częściowym znieczuleniem twarzy i dekoltu, ale mimo to można w jego trakcie odczuwać niewielki dyskomfort. Już po pierwszym zabiegu z użyciem laseru Clear+Brilliance skóra jest jaśniejsza i gładsza. Za to po poddaniu się zalecanej serii 4-6 zabiegów można spodziewać się spłycenia zmarszczek, wygładzenia i wyrównania kolorytu skóry oraz zwężenia jej porów.

W czym laser Clear+Brilliance jest lepszy od tradycyjnego lasera frakcyjnego?

Laser frakcyjny zapewnia lepszy efekt odmłodzenia skóry niż laser Clear+Brilliance, ale za tę jego skuteczność trzeba zapłacić dość wysoką cenę - skóra jest podrażniona, zaczerwieniona, opuchnięta, łuszczy się. A rekonwalescencja po zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego trwa od kilku tygodni do nawet trzech miesięcy. Tymczasem po zabiegu z Clear+Brilliance twarz jest czerwona i opuchnięta zwykle przez niecałą dobę, łuszczenie skóry jest minimalne, a już po kilku dniach można się cieszyć idealnie gładką i miękką skórą. Nic dziwnego, że serię zabiegów z użyciem lasera Clear+Brilliance poleca się często przyszłym pannom młodym. ;-)

Koszt jednego zabiegu Clear+Brilliance  na twarz, szyję i dekolt to około 1300 zł.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:22

Nasze propozycje