Poprzedni artykuł: Wygraj zestaw kosmetyków do pielęgnacji za ponad 500 zł! Następny artykuł: Piękne spojrzenie może być twoje! Zdradzamy, jak dobrać idealny krem p...

Dzięki dwutlenkowi węgla pozbędziesz się cellulitu i rozstępów!

Dzięki ostrzykiwaniu dwutlenkiem węgla możesz nie tylko pozbyć się pomarańczowej skórki i rozstępów, ale też uelastycznić skórę, usunąć worki pod oczami oraz zagęścić sobie włosy.

Im cieplej się robi, z tym większym niepokojem patrzymy na nasze pośladki i uda. Za jakiś czas, gdy tylko pogoda na to pozwoli, założymy szorty i bikini i pokażemy światu pomarańczową skórkę oraz rozstępy. Można oczywiście zacząć energicznie szczotkować skórę na sucho lub sięgnąć po któryś ze sprawdzonych kosmetyków antycellulitowych (polecamy zwłaszcza uwielbiany przez Wizażanki koncentrat). Ale jeżeli brakuje ci czasu i cierpliwości oraz chcesz naprawdę spektakularnych efektów, pomyśl o ostrzykiwaniu ciała dwutlenkiem węgla.

Zobacz także: Dzięki temu treningowi pożegnasz się z cellulitem! Sprawdź, jak ćwiczyć

Karboksyterapia w walce z cellulitem i rozstępami

W trakcie karboksyterapii w skórę wstrzykiwany jest podgrzany dwutlenek węgla. Gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, powodując rozszerzanie się istniejących naczyń krwionośnych i tworzenie się nowych. W efekcie skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, efektem czego jest jej regeneracja. Gaz powoduje też w skórze małe stany zapalne, stymulując tym samym produkcję decydujących o jej elastyczności kolagenu i elastyny. Ponadto dwutlenek węgla, po wstrzyknięciu pod skórę, przekształca się częściowo w kwas węglowy, który - uszkadzając błony komórkowe komórek tłuszczowych - rozpoczyna proces lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu. W efekcie skóra jest wygładzona i bardziej jędrna, rozstępy spłycone, a cellulit wyraźnie mniejszy.

Co jeszcze można osiągnąć dzięki karboksyterapii?

Dotleniona, lepiej odżywiona i uelastyczniona dzięki karboksytrapii skóra wygląda młodziej, jest rozświetlona. Dwutlenek węgla, stymulując powstawanie naczyń włosowatych może również przyczynić się do wyraźnego zmniejszenia worków pod oczami oraz rozjaśnienia znajdujących się pod nimi cieni. Można też unieść tak zwane opadające powieki.

Cena jednej karboksyterapii zaczyna się od około 200 zł. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, należy wykonać kilka zabiegów (4-6) w odstępie tygodnia, a następnie powtórzyć ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla po kilku lub kilkunastu miesiącach. Zaraz po zabiegu na skórze mogą się pojawić siniaczki. Karboksyterapii nie mogą wykonywać osoby w ciąży i karmiące piersią, z ciężkimi chorobami serca i płuc, niewydolnością narządów, nowotworem, hemofilią, stanami zapalnymi skóry, infekcjami bakteryjnymi lub wirusowymi, leczące się antybiotykami i epileptycy.

Zdjęcia: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:21

Zobacz także

Nasze propozycje