Poprzedni artykuł: Huda Kattan tłumaczy się po użyciu nowego urządzenia do oczyszczania t... Następny artykuł: W Biedronce kupisz teraz maseczki w płachcie za niecałe 3 zł!

Ta kobieta pozbyła się rozstępów dzięki dermarollerowi!

Użytkowniczka serwisu Reddit pokazała, jakie efekty w walce z rozstępami można uzyskać regularnie używając dermorollera. Ty też, we własnej łazience możesz skutecznie powalczyć z rozstępami.

Im bliżej lata, z tym większym niepokojem przyglądamy się naszym udom, brzuchom i pośladkom. Już niedługo szpecące je rozstępy i pomarańczowa skórka ujrzą światło dzienne. Chyba, że zaczniemy z nimi energicznie walczyć. Możemy stosować polecany przez Wizażanki koncentrat cynamonowo-kofeinowy lub zacząć oszczędzać pieniądze na niezwykle skuteczną biodermogenezę... Ale możemy też, tak jak użytkownika serwisu Reddit, zaopatrzyć się w dermaroller i pobudzić skórę do intensywnej regeneracji, regularnie ją nakłuwając.

Fot.: Reddit.com

Zobacz także: Dzięki dermarollerowi można wyleczyć trądzik i usunąć potrądzikowe blizny!

Dermaroller w walce z rozstępami i cellulitem

Użytkowniczka serwisu Reddit zdecydowała się przeprowadzić interesujący eksperyment i podzieliła się jego zaskakującymi efektami. Kobieta podpisująca się nickiem nct1234 miała na udach sporo rozstępów. Żeby sprawdzić skuteczność działania dermarollera, postanowiła masować nim skórę tylko jednej nogi i później porównać jej wygląd z wyglądem nogi niemasowanej. Wystarczyły dwa niespełna minutowe zabiegi, żeby czerwone szramy na skórze lewego uda stały się w zasadzie niewidoczne.

Powinno się rolować pięć razy w czterech różnych kierunkach - tłumaczyła nct1234 dopytującym o szczegóły zabiegu komentatorom. - To może potrwać dosłownie 30 sekund, ale ja starałam się rolować trochę dłużej. Potem czekałam, aż skóra będzie wyglądała tak jakby się już zagoiła, czyli jakieś dwa tygodnie.

nct1234 używała rollera z igiełkami długości 1,5 milimetra i dociskała go do skóry na tyle mocno, by poczuć ból. Podkreśliła jednak, że w trakcie żadnego zabiegu nie doszło u niej do krwawienia.

Zobacz także: Podpowiadamy, jak zminimalizować widoczność rozstępów!

Dermaroller, zwłaszcza jeśli będzie się go stosowało w towarzystwie kosmetyków zawierających składniki nawilżające i pobudzające produkcję kolagenu (np. serum z witaminą C i E), przyspiesza i intensyfikuje w skórze procesy regeneracyjne. Dla bezpieczeństwa, do walki z rozstępami dobrze jest rozpocząć od dermarollera z igłami o długości 1 mm, a zabieg powtarzać nie częściej niż co dwa tygodnie.

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 lipca 2020, 14:42

Nasze propozycje