Poprzedni artykuł: Dermokosmetyki anti-age Skinétic Następny artykuł: 2 nowe produkty do oczyszczania skóry Dermedic Regenist

HIT! Szczoteczka do twarzy

Po kosmetykach, ściereczkach muślinowych, metodzie OCM przyszedł czas na rewolucję w podejściu do oczyszczania skóry. To elektryczne szczoteczki do twarzy, które potrzebują tylko 1 minutę, by skóra była idealnie czysta.
szczoteczka do twarzy

Pierwsza na naszym rynku była kultowa i uwielbiana w Stanach soniczna szczoteczka oczyszczająca Clarisonic. Używają jej wszyscy – Kate Moss, Oprah, Gwyneth Paltrow, Courtney Cos, a nawet Tom Ford i Justin Timberlake. Po niej do Polski weszły inne szczoteczki, a najnowsza z nich, Sonic System Purifying Cleansing Brush marki Clinique weszła do sprzedaży w tym miesiącu.

Na czym polega ich fenomen?

Dokładnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, delikatnie złuszczają i pobudzają mikrokrążenie. Są skuteczniejsze niż tradycyjne środki do demakijażu i oczyszczania.  Tak przygotowana skóra lepiej wchłania składniki aktywne z kremów i serum.

Jak często stosować szczoteczkę do twarzy?

- Polecam stosować szczoteczkę wieczorem, żeby usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia i sebum, które nagromadziły się na skórze w ciągu dnia. To świetny sposób na przygotowanie skóry do przyjęcia składników aktywnych z kosmetyków pielęgnacyjnych, które nakładamy na noc. Gdy skóra przyzwyczai się do tego sposobu oczyszczania, możesz używać szczoteczki dwa razy dziennie – rano i wieczorem – tłumaczy Janet Pardo, dyrektor ds. rozwoju produktów marki Clinique.

Jak używać szczoteczki do twarzy?

Oczyszczenie całej twarzy zajmie ci tylko 1 minutę! Ten produkt jest idealny do grubej, zanieczyszczonej i mocno przetłuszczającej się skóry. Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę albo dopiero zaczynasz przygodę ze szczoteczką możesz włączyć ją tylko na 30 sekund. Nie przesadzaj z nadmiernym oczyszczaniem, bo tylko podrażnisz skórę. Jeśli masz Clarisonica możesz wybrać różne końcówki – od tej dla delikatnej, wrażliwej skóry po głęboko oczyszczającą pory, a nawet szczoteczkę w większym rozmiarze, która jest idealna do oczyszczania skóry ciała.

szczoteczki do twarzy

Szczoteczka do twarzy: Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush Clinique, 559zł; Silk`n Sonic Clean, 140zł; Szczoteczka do twarzy Skinvigorate Mary Kay, 279zł; Szczoteczka do mycia twarzy VisaPure Philips, 679zl; Szczoteczka Mia2 Clarisonic, 625zł

Jak najbardziej lubicie oczyszczać skórę twarzy?

Zobacz również: TOP 6: Najlepsze kosmetyki do oczyszczania twarzy.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 18:20

Nasze propozycje