Poprzedni artykuł: Kosmetyki z olejami Bielenda Golden Oils Następny artykuł: Wiosenna odnowa skóry: kremy z kwasami Bandi

Emulsja TriAcnéal EXPERT Avene na trądzik i zmarszczki

Walczyć z trądzikiem czy zapobiegać procesom starzenia? Teraz nie musisz wybierać! Nowy TriAcnéal EXPERT Avene działa jednocześnie na niedoskonałości i zmarszczki.

Emulsja TriAcnéal EXPERT Avene

Nowa emulsja TriAcnéal EXPERT Avene o potrójnym działaniu: zwalcza niedoskonałości, redukuje blizny i przebarwienia potrądzikowe, a jednocześnie działa przeciwstarzeniowo. Formuła TriAcnéal EXPERT oparta jest na 3 innowacyjnych substancjach aktywnych:

  • Diolényl® - o udowodnionym działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym, zwalcza bakterie P. acnes
  • X-pressin™ - niezwykle skuteczna i wysoce tolerowana substancja złuszczająca nowej generacji, zapobiega powstawaniu zaskórników i wygładza skórę
  • Retinaldehyd - prekursor kwasu retinowego, który skutecznie zapobiega powstawaniu zaskórników oraz zmniejsza widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Jest to składnik, który od wielu lat niezmiennie stanowi punkt odniesienia dla dermatologów w zakresie opóźniania procesów starzenia.

Wyjątkowo wysokie stężenie Wody termalnej Avène (aż 60%) dodatkowo koi i łagodzi podrażnienia. Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, to emulsja o fizjologicznym pH.  Jest  wyjątkowo komfortowa w stosowaniu i ma przyjemny zapach.

Emulsja TriAcnéal EXPERT Avene - cena: 73zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 lipca 2020, 21:11

Nasze propozycje