Poprzedni artykuł: Nawilżające mleczko micelarne do demakijażu Eveline Cosmetics Następny artykuł: Wild Argan Oil The Body Shop z olejem arganowym

EpilFree - trwała depilacja bez lasera

EpilFree to metoda optymalna dla każdego typu i koloru włosa - blond, rude, siwe, ciemne, słabe. Główną jej zaletą w porównaniu do innych metod, jest skuteczność w redukcji meszku i jasnych włosów.

EpilFree

Depilacja EpilFree może być stosowana u młodych osób, przeciwwskazaniem nie są piegi, tatuaże ani opalona skóra. Zabieg redukcji owłosienia metodą EpilFree wykonywany jest gabinetach kosmetycznych.

Krok 1: Depilacja mechaniczna włosów: wosk, pasta cukrowa, igła elektryczna, pęseta.

Krok 2: Rozpylenie i naniesienie Aktywatora A, który przygotowuje wybrane, wydepilowane partie ciała do penetracji przez składniki aktywne znajdujących się w Tonerze B. Aktywator rozszerza pory oraz dezynfekuje. Formuła Aktywatora A EpilFree, opiera się o:

  • glikol heksylenowy, który jest rozpuszczalnikiem dla składników aktywnych i zwiększa ich penetrację
  • mocznik – działając złuszczająco, usuwa zanieczyszczenia blokujące pory, rozszerza mieszki włosowe i zwiększa przepuszczalność skóry
  • przywrotnik alpejski - ekstrakt powodujący zmniejszenie proliferacji komórek

Krok 3 Rozpylenie i wmasowanie Tonera B. Toner B  EpilFree zawiera kompleks składników aktywnych oparty o glistnik jaskółcze ziele, przywrotnik alpejski, ekstrakt z liści eukaliptusa i rozmarynu oraz wyciąg z kwiatu lawendy, który skutecznie hamuje proliferację komórek włosowych, dzięki czemu następuje redukcja ilość włosów i spowolnienie ich odrostu aż do 80%.

Cena: od ok. 40zł do ok. 180zł – w zależności od partii ciała

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 14:12

Nasze propozycje