Poprzedni artykuł: To najlepiej oceniane kosmetyki pielęgnacyjne 2018 roku. Sprawdź, w co... Następny artykuł: Nowy hit na trądzik! Bakuchiol zagrozi retinolowi. Znacie już ten skła...

Ewelina Lisowska powiększyła usta?! Piosenkarka pokazała zdecydowanie pełniejsze wargi

Ewelina Lisowska chciała pochwalić się fanom strojem, a zainteresowała internautów swoimi... ustami. Wargi piosenkarki wydają się być podejrzanie duże. Czyżby Lisowska zdecydowała się na wstrzyknięcie w nie wypełniaczy?

Ewelina Lisowska zaprezentowała na Instagramie swoją sylwestrową stylizację i makijaż. Ale bardziej niż make-up czy strój piosenkarki, zainteresowała nas wielkość jej ust. Z tego co pamiętamy, wargi Eweliny aż takie pełne nie były. Oczywiście, triki makijażowe pozwalają na optyczne powiększenie ust, ale nam wydaje się, że ustom gwiazdy pomogła nie makijażystka, tylko... lekarz medycyny estetycznej.

Fot.: ONS/Instagram

Zobacz także: Rozważasz powiększenie ust wypełniaczem? Musisz to zobaczyć!

Czy Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta?

Fani Lisowskiej skoncentrowali się na komplementowaniu możliwości wokalnych i urody piosenkarki oraz jej dość kontrowersyjnego sylwestrowego występu. Jednak nawet wśród wielbicieli Eweliny znalazł się ktoś, kto zadał pytanie, na które odpowiedź bardzo chcielibyśmy poznać:

Czy mi się wydaje czy usta powiększone zostały? - napisał jeden z internautów.

Próbując się dowiedzieć, jak to jest z ustami Eweliny, przejrzeliśmy jej stare zdjęcia i wydaje nam się, że Lisowska je sobie stopniowo od jakiegoś czasu powiększa. Dzięki temu efekt jest subtelny i prawie niezauważalny. Naszą podejrzliwość uruchomiło jednak charakterystyczne dla zabiegu powiększania wypełniaczami wywinięcie warg Lisowskiej. Dlatego podejrzewamy, że piosenkarka ma w nich wypełniacz. I żeby sprawa była jasna - to nie jest zarzut! Ewelina z większymi ustami wygląda świetnie i jeśli w ogóle zdecydowała się na ich powiększenie, to wybrała idealną ilość wypełniacza i doskonałego lekarza.

Fot.: Instagram/Instagram

Zobacz także: Nowa metoda powiększania ust - bullhorn lip lift sprawia, że usta ma się większe do końca życia!

A wy co myślicie o wargach Eweliny Lisowskiej - ich wygląd to efekt makijażowego triku czy zastrzyków?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje