Poprzedni artykuł: Wizażanki chwalą działanie kosmetyku za niecałe 6 zł: 'Wszelkie ślady... Następny artykuł: Huda Kattan pokazała swoją skórę pod mikroskopem. Nie jest dobrze!

Foreo Luna 3 teraz jest w wersji mini!

Marka FOREO nie zwalnia tempa. Po niedawnej premierze szczoteczki FOREO LUNA 3, przyszedł czas na premierę jej mini wersji, którą pokochają szczególnie sportowcy.

Pierwszy model urządzenia FOREO LUNA powstał 6 lat temu. Od tego czasu jego twórca, Felip Sedic zdążył opatentować już kilkaset rozwiązań, przez co wpłynął na nawyki pielęgnacyjne ponad 20 milionów ludzi na całym świecie.

Ostatnio głośno było o premierze najnowszej szczoteczki FOREO LUNA 3. Tymczasem na jesień 2019 roku zapowiedziano kolejną gorącą nowość - LUNĘ mini 3, którą będzie można nabyć jedynie w perfumeriach Sephora oraz na foreo.com.

FOREO LUNA mini 3 - dlaczego warto ją mieć?

FOREO LUNA mini 3 to jedyne urządzenie oczyszczające, które tak dobrze sprawdza się w potreningowej pielęgnacji. Kompaktowy model posiada delikatne, ale silnie działające pulsacje T-Sonic oraz ultra-miękkie, silikonowe włoski usuwają nadmiar sebum i potu, skutecznie oczyszczają i odświeżają cerę, pomagając przedłużyć jej promienny i zdrowy wygląd, czyli taki, który obserwujemy po każdym treningu.

FOREO LUNA mini 3

FOREO LUNA mini 3 pozwala na usunięcie aż 99,5% wszystkich zanieczyszczeń! Dzięki niej pory zostają odblokowane i zmniejsza się ich widoczność, przez co skóra jest delikatna i gładka w dotyku.
Zastosowane w niej pulsacje T-Sonic zapewniają z kolei skórze dodatkowy masaż poprawiający przepływ krwi, dzięki czemu następuje lepsze wchłanianie kosmetyków pielęgnacyjnych.

To jednak nie wszystko. W najnowszym modelu wprowadzono tryk Glow Boost, który umożliwia wykonanie przyspieszonego, 30-sekundowego oczyszczania. To najszybszy i najdelikatniejszy sposób na naturalny blask, polecany dla osób, których czas jest ograniczony.
LUNA mini 3, podobnie jak jej większy odpowiednik, posiada funkcję "Find my LUNA", która po połączeniu z aplikacją FOREO pozwala na bezproblemowe odnalezienie urządzenia. Poza tym, tak jak poprzednie urządzenia, jest wodoodporna, ma 12 poziomów intensywności, jest wykonana z bezpiecznego dla skóry silikonu, a jedno jej naładowanie wystarcza na 650 użyć!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:42

Nasze propozycje