Poprzedni artykuł: Tonik na trądzik z kwasem migdałowym - sprawdzony przepis! Następny artykuł: 3 nowe kremy nawilżające Korres Almond Blossom

Czas na lato, wakacyjne wyjazdy i gładkie ciało!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, owłosienie, remington, fotodepilacja
Lato w pełni. Pogoda dopisuje i zachęca do snucia planów na kreatywne spędzenie czasu. Marzy ci się niezapomniana wakacyjna przygoda lub słodkie lenistwo na plaży? Skąd wziąć czas na realizację wszystkich postanowień, skoro urlop taki krótki? Podpowie ci marka Remington i jej akcja „Czas na gładkość”!
kobieta na plaży

Chciałabyś zyskać dodatkowe 20 dni wakacji, które spędziłabyś tak, jak tylko sobie zamarzysz? Wystarczy jedna, drobna zmiana. Właśnie tyle czasu – dokładnie 20 dni 14 godzin i 54 minuty – zaoszczędziłabyś, zmieniając tradycyjne golenie ud i łydek maszynką na technologię IPL proponowaną przez markę Remington. Dzięki profesjonalnym urządzeniom do depilacji i-Light Pro i i-Light Prestige poczujesz, że lato to właśnie „Czas na gładkość”.

Dokładnie taki tytuł nosi nowa akcja marki Remington, połączona z wakacyjnym konkursem. Masz pomysł na to, w jaki sposób wykorzystać dodatkowy wolny czas? Wejdź na stronę http://czasnagladkosc.pl/ i zaznacz, jakie części ciała najczęściej depilujesz. Dzięki specjalnej aplikacji dowiesz się, ile czasu zaoszczędzisz, jeżeli wybierzesz depilację systemem IPL z marką Remington. Czy będzie to dodatkowe kilka dni, kilkadziesiąt godzin, czy kilkaset minut? Zastanów się, jak wiele można z nimi zrobić i zainspiruj innych. Być może to właśnie twój pomysł na wakacyjną przygodę zachwyci jury!

Zwycięzca lub zwyciężczyni pojedzie na Wakacyjny Wyjazd Marzeń o wartości aż 6 000 zł oraz otrzyma urządzenie i-Light Prestige i strój kąpielowy. Jury wybierze także 9 najbardziej kreatywnych zgłoszeń. Ich autorzy lub autorki otrzymają stroje kąpielowe i i-Light Prestige.

Do końca lipca na najciekawsze wakacyjne opowieści głosować mogą także internauci. Dla 20 autorek najpopularniejszych wpisów marka Remington przygotowała zestawy strojów kąpielowych i depilatorów i-Light 2000. Nagrodą gwarantowaną dla wszystkich uczestniczek konkursu jest kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup i-Light Pro lub Prestige w sklepach Media Markt lub Saturn.

depilator ipl remington

Nie zwlekaj i weź udział w konkursie! Nagrodami są urządzenia do wykonywania profesjonalnego zabiegu IPL. Jest to technologia, wykorzystywana w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Polega na naświetlaniu wybranych partii skóry intensywnie pulsującym światłem. Wyzwala ono energię, która pochłaniana jest przez melaninę, znajdującą się w mieszkach włosowych. Powoduje to zahamowanie wzrostu włosa i tym samym pozbycie się zbędnego owłosienia na długo. Całkowicie bezpiecznie, bezboleśnie i szybko. Z marką Remington przygotujesz się na lato i chętnie zaprezentujesz gładkie, opalone ciało na rajskiej plaży.

Sprawdź szczegółowe informacje o i-Light PRO oraz i-Light Prestige oraz odwiedź stronę Remington Polska na Facebooku.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje