Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI Czy maseczka Glamglow warta jest swojej ceny? Następny artykuł: Nie zgadniesz, do czego możesz wykorzystać... żel do higieny intymnej!...

Jak powiększyć usta? Vlogerka spróbowała... "odkurzacza". Musicie to zobaczyć!

Chcecie mieć usta niczym Kylie Jenner? Sprawdźcie, czy urządzenie za 28 zł Wam w tym pomoże.

Pełne, gładkie usta, na których pięknie będzie się prezentowała każda szminka - któż by nie chciał takich mieć? Ale usta a'la Angelina Jolie można osiągnąć podobno nie tylko przez tak radykalny krok, jak np. zabieg z użyciem botoksu. Doskonałym sposobem wydaje się więc użycie "odkurzacza" do ust, który jedynie na krótki czas daje efekt powiększonych ust. U niektórych jest to kilka godzin, u innych krócej, ale urządzenie można stosować nawet kilka razy dziennie! Jego działanie przetestowała vlogerka, Adrianna Skon. 

Zobaczcie także: Nie lepią się, regenerują... Wizażanki wybrały 9 najlepszych kosmetyków do ust

Sprzęt zakupiła za dokładnie 28 zł (z przesyłką). Działa on podobnie jak odkurzacz, czyli zasysa usta. Wnioski? Vlogerka opisuje, że ten zabieg boli, ponieważ zęby wbijają się w wargi, a ślina cieknie nawet poza urządzenie. Trzeba jednak przyznać, że usta zostają powiększone. Niestety, wokół ust Adrianny pojawił się... siniak!

Jaka jest jej ogólna ocena tego urządzenia? Czy jest to dobre rozwiązanie na co dzień? A może warto z niego skorzystać tylko wtedy, kiedy zastanawiamy się, jak będziemy wyglądać przed trwałym powiększeniem ust w gabinecie medycyny estetycznej?

Zobaczcie także:  Redakcja testuje! Wypróbowałyśmy na sobie 4 sprawdzone róże do policzków

Foto: screen z YouTube

Oto kosmetyki powiększające usta

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:25

Zobacz także

Nasze propozycje