Poprzedni artykuł: Dzięki temu produktowi podkład już nigdy nie wejdzie ci w pory - na ko... Następny artykuł: Masz problemy z nakładaniem samoopalacza? Zobacz, jak robiono to 50 la...

Maseczka może być... niebezpieczna? Zobaczcie, co przydarzyło się Honoracie Skarbek

Pielęgnacja, , tagi: maseczka peel-off
Czarne maseczki peel-off pozostają w modzie. Na jedną z nich skusiła się Honey, ale... coś poszło nie tak.

Co zrobić, żeby szybko oczyścić twarz z wągrów? Ostatnio coraz więcej osób sięga w tym celu po popularne czarne maseczki, które po ich zastygnięciu na twarzy odrywa się w jednym kawałku. Przy tego typu produktach zdarzają się jednak nieprzyjemne niespodzianki - ostatnio przekonała się o tym Honorata Skarbek.

Honorata Skarbek w czarnej maseczce peel-off

Kilka dni temu Honey pochwaliła się na Instagramie swoimi kosmetycznymi zakupami i pokazała selfie w czarnej maseczce oczyszczającej. Jednak zaniepokojone fanki szybko zwróciły jej uwagę, że tego konkretnego kosmetyku nie powinna nakładać na całą twarz, a jedynie na okolice nosa i brody - w miejscach, gdzie występuje najwięcej zaskórników. W przeciwnym wypadku można sobie uszkodzić skórę... auć.

Rzeczywiście, kilkanaście komentarzy później Honorata przyznała, że "przegięła na maxa" i była zmuszona leżeć z aloesem na twarzy, by ukoić podrażnioną skórę. Jak widać, urodowe wpadki od czasu do czasu zdarzają się wszystkim -  także gwiazdom... Na szczęście konsekwencje maseczkowej pomyłki chyba nie były zbyt poważne, bo następnego dnia Honey opublikowała zdjęcie, na którym jej cera prezentuje się bez zarzutu.

Jeśli również lubicie kosmetyczne eksperymenty, pamiętajcie, by zanim czegokolwiek użyjecie, dokładnie przeczytać instrukcje producenta. W przypadku silnych produktów typu peel-off wskazana jest podwójna ostrożność - bywa, że niektórzy razem z wągrami niechcący usuwają sobie... brwi ;)

Zobacz też: Kofeinowe serum pod oczy, które w 10 minut odejmie ci kilka lat!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane maseczki peel-off z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:04

Zobacz także

Nasze propozycje