Poprzedni artykuł: Zero zaskórników i wyraźnie zwężone pory! Takie efekty zapewnia tylko... Następny artykuł: Ta kobieta pozbyła się rozstępów dzięki dermarollerowi!

Huda Kattan tłumaczy się po użyciu nowego urządzenia do oczyszczania twarzy: 'Nie jestem brudną osobą!'

Test nowego urządzenia do oczyszczania twarzy skończył się dla znanej blogerki przykrym odkryciem. Huda codziennie kładła się spać z mocno zanieczyszczoną skórą!

Niedawno opisywaliśmy rozbudowany rytuał pielęgnacyjny znanej blogerki i założycielki popularnej marki kosmetycznej Hudy Kattan. W opublikowanym w sieci filmiku przyznała, że od lat ma poważne problemy z cerą. Żeby uchronić się przed pojawiającymi się wciąż nowymi wypryskami i zaskórnikami, Kattan bardzo dba o oczyszczanie cery i regularnie stosuje działający antybakteryjnie tonik. Okazało się jednak, że wszystkie te zabiegi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a skóra blogerki jest w rzeczywistości zaskakująco... brudna.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Teraz cerę oczyszczamy metodą 'hot cloth'. Żegnajcie zanieczyszczenia i zaskórniki!

Huda Kattan od lat śpi w makijażu?

Kattan postanowiła przetestować nowy gadżet i efekty jego używania pokazać na Stories. Blogerka nagrała filmik, na którym widać ją w trakcie pocierania twarzy urządzeniem, na którego głowicę nałożona była biała chusteczka.

Kupiłam sobie takie nowe oczyszczające urządzenie, kiedy byłam w Korei - zdradziła Huda. - Ono powinno usuwać ze skóry brud, o którym myślisz, że już się go pozbyłeś, ale nie możesz się go pozbyć.

W filmiku Kattan bardzo pewnym tonem przekonuje, że nie spodziewa się po nowo nabytym sprzęcie niesamowitych efektów, bo bardzo starannie usuwa z twarzy wszelkie zanieczyszczenia:

Tak dobrze oczyszczam twarz, że nie mogę sobie wyobrazić, żeby coś jeszcze udało się z niej usunąć.

Hudę czekała jednak spora niespodzianka, bo po zakończeniu oczyszczania chusteczka nałożona na głowicę koreańskiego gadżetu nie była biała, tylko szara.

Moja skóra nie jest taka brudna! - nie mogła uwierzyć blogerka. - O nie! Ja dwukrotnie oczyszczam twarz i używam naprawdę mocnego toniku. I nawet nie umalowałam się dzisiaj tak mocno! Ja nie jestem brudną osobą! Co to jest?! Czy to jakiś żart? Prawdopodobnie codziennie spałam w makijażu ukrytym głęboko w mojej skórze.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Ten antytrądzikowy krem do oczyszczania twarzy sprzedaje się, co 17 sekund! Zdradzamy, gdzie kupisz go w Polsce!

Podejrzewamy, że używane przez Hudę niezwykle skuteczne urządzenie oczyszczające to produkt japońskiej marki Ya-Man. Przykładana do twarzy głowica RF Beauté Photo Plus wibruje i wytwarza fale radiowe, które podwyższają temperaturę w tkankach stymulując naturalne oczyszczanie skóry i powodując jej "zagęszczenie" oraz uelastycznienie. Ponadto urządzenie Ya-Man wyposażone jest w jonizator i działa podobnie jak sauna jonowa - pozwala cząsteczkom wody z nawilżonej chusteczki głębiej penetrować skórę. Używane przez Kattan urządzenie kosztuje około 700 dolarów (ponad 2600 zł) i niestety nie jest dostępne w Polsce. 

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 16:39

Zobacz także

Nasze propozycje