Poprzedni artykuł: Foreo Luna 3 teraz jest w wersji mini! Następny artykuł: Znana blogerka pokazała, jak w kilka godzin wyleczyć pryszcza!

Huda Kattan pokazała swoją skórę pod mikroskopem. Nie jest dobrze!

Pielęgnacja, , tagi: Huda Kattan
Okazało się, że cera blogerki nie prezentuje się zbyt dobrze. Co ciekawe - w lepszym stanie jest jej skóra głowy.

Huda Kattan zdecydowała się sprawdzić, jak wygląda jej skóra w dużym powiększeniu. Zanim przyłożyła mikroskop do twarzy, Kattan z dużą pewnością siebie podkreśliła, że bardzo dba o cerę i nie spodziewa się zobaczyć na niej niczego szczególnie niepokojącego. Mocno się jednak przeliczyła! Bo to, co zobaczyła wywołało u niej... odruch wymiotny.

Fot.: Youtube

Skóra Hudy Kattan w dużym powiększeniu

W swoim opublikowanym w mediach społecznościowych filmiku Huda Kattan użyła popularnego wśród youtuberów mikroskopu z kamerką. Ten sprzęt pozwala na uzyskanie 1000-krotnego powiększenia. Kattan, która jakiś czas temu przyznała, że jej cera bardzo szybko się zanieczyszcza i wymaga w związku z tym specyficznego rytuału pielęgnacyjnego, była przekonana, że pod mikroskopem nie zobaczy niczego szczególnie niepokojącego. Spodziewała się, że gorzej będą co najwyżej wyglądały te miejsca na jej twarzy, na których widać ślady przebytych niedawno zabiegów odmładzających

Fot.: Youtube

Najpierw Kattan przyłożyła mikroskop do nosa. I od razu zrobiło jej się niedobrze! Bo na jej nosie widać było ropną zmianę. Niewiele lepiej prezentowała się w powiększeniu skóra w innych miejscach na twarzy Hudy. Okazało się, że gwiazda sieci ma sporo ciemnych włosków i część z nich wrasta w skórę. Chyba jednak nie służy jej regularny dermaplaning, czyli usuwanie martwego naskórka i włosków z twarzy specjalnym nożykiem. 

Fot.: Youtube

Ciekawie zrobiło się, kiedy Huda Kattan postanowiła zbadać skórę swojej głowy. Okazało się, że jest ona w wyraźnie lepszym stanie, niż ta na twarzy. Pod mikroskopem można też było zobaczyć mnóstwo nowych włosków, które zdaniem Kattan są efektem przyjmowania odpowiednich suplementów. Nie obyło się jednak bez wpadki! Na skórze głowy Hudy widać mnóstwo drobinek brokatu, który zapewne migrował tam z jej twarzy.

Fot.: Youtube

Zabawa z mikroskopem potwierdziła to, co już wcześniej myśleliśmy o Hudzie. Bez wątpienia Kattan jest mistrzynią makijażu, ale pielęgnacja cery nie jest jej najmocniejszą stroną. Gwiazda sieci i założycielka marki Huda Beauty zbyt łatwo decyduje się na inwazyjne zabiegi (powiększanie ust u niesprawdzonych lekarzy) lub ryzykowne praktyki (nakładanie korektora na skórę zaraz po użyciu dermarollera).

Zobacz także: Test nowego urządzenia do oczyszczania twarzy skończył się dla Hudy Kattan przykrym odkryciem...

Zdjęcie główne: YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:42

Nasze propozycje