Stwórz swój iDealny produkt nawilżający!

Pielęgnacja, , tagi: Clinique, clinique, Clinica Cosmetologica
Poprzedni artykuł: „Dokładnie oczyszcza skórę i sprawia, że pory są mniej widoczne”. Nowo... Następny artykuł: Masz problemy z cerą? Sprawdź, czy nie pijesz ŹLE wody!
Personalizacja to nowy trend w pielęgnacji, w którym to coraz częściej staramy się rozkoszować. Chcemy, żeby produkty były idealnie dopasowane do naszych potrzeb i spełniały indywidualne oczekiwania.

Często jednoznaczne określenie typu skóry jest trudne. Rodzaj cery może się zmieniać w zależności od wieku, trybu życia, pielęgnacji i czynników środowiskowych. Można mieć nawet kilka typów cery jednocześnie i niemożliwe jest dopasowanie jej do jednej kategorii. Właśnie dlatego personalizacja produktów jest tak istotna i przyciąga coraz większą liczbę zwolenników.

Czym skutkuje? Efekty przychodzą znacznie szybciej, a przecież szukanie skutecznych rozwiązań to nasz cel!

W najnowszym teście redakcji wideo bierzemy pod lupę kosmetyki Clinique ID.  ID - czyli identyfikator przypisany do danego użytkownika. Dzięki połączeniu odpowiednio wybranej bazy i wkładu z aktywnym koncentratem stworzysz swój iDealny produkt! Nawet dla tej najbardziej wymagającej skóry. To bardzo proste! Oszczędzisz także sporo miejsca w swojej kosmetyczce!

Zainteresowana? Zobacz nasze wideo i sprawdź, jak Clinique ID sprawdza się w praktyce!

materiał powstał we współpracy z marką Clinique

ZOBACZ INNE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI OD CLINIQUE:


Zobacz także

Nasze propozycje