Poprzedni artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły antyperspirant NIVEA Protect & Care! Następny artykuł: Jak dbać o dłonie w ciepłe dni?

Inteligentna formuła Multi Correct&Blur. Przełom w redukcji zmarszczek

Kobiety na całym świecie, sięgając po kosmetyki przeciwzmarszczkowe, nie oczekują już tylko zatrzymania procesów starzenia. Chcą więcej, chcą błyskawicznej poprawy wyglądu i natychmiastowej korekcji zmarszczek. Dlatego w świecie, zdominowanym przez technologie, tak ogromną popularność zyskały wygładzające filtry do zdjęć – BLUR. KOLASTYNA zainspirowana tym rozwiązaniem wprowadza przeciwzmarszczkową linię, która w kilka sekund odmładza wygląd skóry.

MULTI CORRECT and BLUR to inteligentna formuła, która zapewnia natychmiastowy efekt perfekcyjnej skóry oraz globalne odmłodzenie i redukcję zmarszczek dzień po dniu. Kremy o aksamitnej konsystencji delikatnego musu błyskawicznie wnikają w zmarszczki i zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową dla wymagającej skóry 45+. Zastosowane w serii technologie działają na dwóch płaszczyznach – NATYCHMIAST i DŁUGOTERMINOWO – oraz aktywnie wypełniają zmarszczki. 
SPEKTAKULARNE EFEKTY STOSOWANIA KURACJI MULTI CORRECT and BLUR:

Natychmiast po użyciu:
- zmniejszona widoczność zmarszczek, porów i nierówności;
- doskonałe nawilżenie, aksamitna gładkość i odczuwalny komfort.

Po jednym miesiącu stosowania:

KREM NA DZIEŃ 45+

- zmarszczki zredukowane u 89% badanych.
- jędrniejsza, bardziej elastyczna i odżywiona skóra u 94% badanych.
- gładsza powierzchnia skóry u 88% badanych.
- przywrócony promienny wygląd u 90% badanych.
- efekt odnowionej skóry u 90% badanych.

KREM NA NOC 45+

- zmarszczki zredukowane u 100% badanych.
- jędrniejsza, bardziej elastyczna i odżywiona skóra u 82% badanych.
- gładsza powierzchnia skóry u 84% badanych.
- przywrócony promienny wygląd u 86% badanych.
- efekt odnowionej skóry u 84% badanych.

Zobaczcie także:  Jak szybko i skutecznie pozbyć się zmarszczek mimicznych? 

NATYCHMIAST- TECHNOLOGIA BLUR

W dziedzinie fotografii wykorzystywane są różnego rodzaju filtry do korekty zdjęć. Najpopularniejszym jest BLUR, który sprawia, że skóra wygląda na nieskazitelną i idealnie gładką. KOLASTYNA przeniosła ten mechanizm do kosmetyków i stworzyła kremy zapewniające błyskawiczny efekt.

Przełomowa technologia Blur, poprzez odbicie światła w różnych kierunkach, zapewnia optyczną korektę i poprawę wyglądu skóry, pozwala ukryć wszelkie niedoskonałości skóry. Natychmiast zmniejsza się widoczność zmarszczek, porów i nierówności skóry.

Wygładzające Mikroperełki zapewniają efekt spłycenia zmarszczek, a także nadają skórze niezwykle aksamitną gładkość i miękkość. Skóra jest perfekcyjnie piękna.

Zobaczcie także:  Wszystko o domowym złuszczaniu skóry kwasami

DŁUGOTERMINOWE DZIAŁANIE ANTI-AGEING

NEUROKOSMETYCZNA TECHNOLOGIA 3D RESURFACER wypełnia zmarszczki i nierówności zwiększając grubość naskórka +10%. Przywraca blask skórze zapewniając efekt intensywnego odmłodzenia jej powierzchni. Dzięki niemu kremy mogą być alternatywą dla inwazyjnych metod pielęgnacyjnych.

CERAMIDY to substancje tłuszczowe naturalnie występujące w skórze, których ilość zmniejsza się wraz z wiekiem. Wzmacniają one warstwę lipidową skóry, zwiększają poziom nawilżenia i chronią przed czynnikami zewnętrznymi. 

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 02:06

Zobacz także

Nasze propozycje