Poprzedni artykuł: Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły? Oto indyjskie triki włosowe! Następny artykuł: Przechowujesz w ten sposób kosmetyki? Szybciej się popsują!

Inteligentne lusterko, które powie, co dolega Twojej skórze? To wcale nie fikcja...

Co powiecie na lusterko, dzięki któremu będziecie się czuli, jakbyście codziennie korzystali z porad kosmetyczki?

Rano i wieczorem myjemy przy nim twarz, patrzymy w nie, robiąc makijaż. Mowa oczywiście o lusterku. Często korzystamy z tego powiększającego, aby upewnić się, że dobrze oczyszczyliśmy skórę, albo sprawdzić w jakim jest ona stanie. Zazwyczaj jednak ocena zależy od nas samych.

Okazuje się jednak, że bajkowe "Lustereczko powiedz przecie" nabrało dosłownego znaczenia! Z HiMirror poczujecie się, jakbyście mieli w łazience specjalistę od skóry, który codziennie analizuje jej kondycję.

Zastanawiacie się, jak to działa? Z przodu jest zamontowany aparat i kamera. Sprzęt robi zdjęcie twarzy i urządzenie analizuje je w kilka sekund. Ocenia m.in. zmarszczki, cienie, przebarwienia, stan porów, nawilżenie, a także podpowiada, po jakie produkty warto sięgnąć, aby poprawić stan cery! Dodatkowo lustro zapamiętuje stan skóry, dzięki czemu możemy np. po miesiącu porównać, czy uległ on poprawie, czy pogorszeniu. 

Co więcej, urządzenie można zsynchronizować z telefonem i dane o swojej skórze zawsze mieć przy sobie. Koszt tego lustra wynosi 189 dolarów. Można je nabyć na oficjalnej stronie himirror.com. 

Skusilibyście się? 

Zobaczcie także:  Masz problemy z cerą? Uważaj na swój... telefon komórkowy!

Foto:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:06

Zobacz także

Nasze propozycje