Poprzedni artykuł: „Mycie zębów stało się dla mnie wielką przyjemnością” – ocenia Wizażan... Następny artykuł: Wygładza i likwiduje zaskórniki. Uwaga, nadaje się nawet do bardzo wra...

Inteligentne lustro? Powie ci całą prawdę o twojej skórze, byś mogła lepiej o nią zadbać

Koniec z czekaniem w kolejce do dermatologa? Hi Mirror zdiagnozuje problemy twojej skóry i podpowie odpowiednią kurację - bez wychodzenia z domu!

Lustereczko, powiedz przecie, czy... moja skóra jest najpiękniejsza na świecie? Odrobinę żartujemy, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce potrzeba oceny stanu skóry nie będzie wymagała wizyty u specjalisty. W zamian wystarczy... spojrzenie w lustro.

HiMirror - inteligentne lustro diagnozujące skórę

Tegoroczne targi elektroniki i nowych technologii CES w Las Vegas obfitują w innowacyjne urządzenia pielęgnacyjne. Po inteligentnej maseczce FOREO UFO przyszła pora na nowoczesne lustro o naprawdę imponujących funkcjach. Mowa o HiMirror, które nie tylko ułatwi wykonywanie makijażu, ale w dodatku podniesie codzienną pielęgnację skóry na zupełnie nowy poziom.

Lustro zostało wyposażone w kamerę i oprogramowanie współpracujące z aplikacją mobilną, która przeprowadza analizę kondycji naszej cery. HiMirror jest w stanie ocenić m.in. głębokość zmarszczek, wielkość porów, skalę cieni pod oczami, a także teksturę i stopień jędrności skóry. Lustro zbiera dane dzień po dniu i zestawia je w formie wykresów, które pozwalają zaobserwować zachodzące zmiany - tym samym np. istnieje możliwość oceny, czy nowe kosmetyki przynoszą jakieś efekty.

HiMirror powinno też spodobać się wszystkim miłośniczkom makijażu - zastosowano w nim ambientowe oświetlenie (wykorzystujące taśmy LED, które są mniej obciążające dla oczu), którego rodzaj i natężenie można dostosowywać do różnych potrzeb (np. dzienne, sztuczne, ciepłe, zimne). Dzięki temu możemy przekonać się, jak wykonany przez nas makijaż będzie prezentował się np. podczas randki w blasku świec.

Jak na tak zaawansowane urządzenie przystało, HiMirror niestety nie należy do tanich - najprostszy model kosztuje 199 $ (ok. 685 zł), zaś za najbardziej rozbudowaną wersję (prezentowaną na targach) trzeba zapłacić 299 $ (ok. 1030 zł). Cóż... Mówi się, że prawda jest bezcenna.Czy ta o stanie skóry również? To musicie ocenić same.

Zobacz też: Proste składy, niskie ceny i doskonałe działanie - to najgorętsza marka kosmetyczna na Facebooku

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:34

Zobacz także

Nasze propozycje