Profesjonalne zabiegi na przebarwienia do wykonania w domu! Sprawdź jak wypadły w naszym teście

Pielęgnacja, , tagi: przebarwienia, Tołpa
Poprzedni artykuł: Uratuje twoje ręce zimą! Ten hitowy krem za 5 zł dorównuje drogim kosm... Następny artykuł: Gładka cera bez rozszerzonych porów? Na ten prosty trik wydasz tylko 2...
Przebarwienia to z pewnością niechciana pamiątka z wakacji. Wszystko przez nadmierne wystawianie skóry twarzy na promieniowanie słoneczne. Niestety przebarwienia to zmiany, które przy niewłaściwej pielęgnacji mogą zostać z nami na dłużej. Sprawdź, jakie kosmetyki warto zastosować, by z nimi wygrać!

Przebarwienia to problem, który dotyczy wielu kobiet. Dzielimy je na słoneczne, hormonalne, wynikające z wieku lub chorób skóry. Najwcześniej bo już po ukończeniu 25 roku życia zaczynają się pojawiać te pierwsze, które oczywiście są wynikiem częstej ekspozycji na słońce. Ćwierćwiecze to przecież dużo za wcześnie by tracić młody wygląd skóry! Co w takim razie zrobić, by pozbyć się przebarwień? Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie musisz wydawać fortuny, by pięknie wyglądać i cieszyć się promienną cerą!

By znaleźć receptę na pozbycie się tego problemu postanowiłyśmy przetestować zabieg od marki tołpaSkusiło nas to, że te produkty nie tylko na trwałe pozbywają się przebarwień, ale również chronią przed powstawaniem nowych. tołpa jest hipoalergiczna i dedykowana dla każdego, kto ma skórę wrażliwą o nierównomiernym kolorycie. Pewnie zastanawiasz się ile taki zabieg może kosztować. Kuracja składa się z czterech zabiegów i kosztuje jedyne… 49,99zł! To bardzo mało w porównaniu z zabiegami w gabinecie kosmetycznym. Jak wygląda cały zabieg? Obejrzyj nasze wideo, a potem przetestuj na własnej skórze! 

ZOBACZCIE INNE PRODUKTY MARKI tołpa:


Zobacz także

Nasze propozycje