Poprzedni artykuł: Masz 2 dni, by uratować swoją cerę przed Sylwestrem? Te maseczki ci po... Następny artykuł: Maseczki z matchą - trądzik nie ma z nimi szans!

Czy widziałyście już odkurzacz do... wągrów? Wyciąga wszystko!

Pielęgnacja, , tagi: trądzik, zaskórniki, wągry
Walczysz z wągrami? Zobacz urządzenie, które usuwa je w kilka minut. A zabieg robisz sama w domu...

Koniec z mocno kryjącymi podkładami i stosowaniem maseczek peel-off! Jeżeli do tej pory zastanawiałaś się również nad wyciskaniem wągrow, to wreszcie możesz o tym zapomnieć raz na zawsze. Z pomocą przychodzi specjalne urządzenie, wysysające zaskórniki. To taki mały odkurzacz do twarzy, które pozostawia skórę naprawdę gładką i oczyszczoną.

Zobacz także: Tych 7 błędów sprawia, że skóra szybciej się starzeje 

Wysysane niedoskonałości osadzają się na szyjce urządzenia. Dzięki temu możemy zaobserwować, ile sebum oraz wągrów udało nam się pozbyć podczas zaledwie pierwszego użycia. Nie jest to przyjemny widok, ale dzięki temu możemy łatwo zauważyć, jak bardzo brudna była nasza skóra.

Aby cały proces oczyszczanie przebiegł pomyślnie i z należytą dokładnością, powinnaś najpierw otworzyć pory. Zagotuj wodę, a następnie przelej ją do miski. Pochyl się nad miską i zakryj głowę ręcznikiem. Odczekaj pięć minut, by para otworzyła pory. Następnie przetrzyj twarz czystym ręcznikiem (może być papierowy). Teraz możesz zaczynać!

Jednym z bardziej popularnych urządzeń tego typu jest Panasonic Review Pore Cleanser. Ale bez obaw, nie musisz wydawać zaraz wszystkich oszczędności. Równie dobrymi opiniami cieszą się gadżety zamawiane na portalach aukcyjnych. Tańsze zamienniki nie ustępują precyzją ani trochę, co potwierdzają filmy instruktażowe w serwisie YouTube. Koszt dobrego urządzenia to ok. 150 zł

Oczywiście nie wolno przesadzać i zbyt często korzystać z odkurzacza!

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/heyitsfeiii 

Preparaty na trądzik

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:33

Zobacz także

Nasze propozycje