Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie z okazji Dnia Ojca i spraw, by twój tata otrzym... Następny artykuł: Poznaj wyniki testu kosmetyków Soraya Body Diet 24!

Jak nakładać samoopalacz, by mieć perfekcyjną opaleniznę?

Aplikacja samoopalacza sprawia wielu kobietom trudności. Jak nie zrobić smug i zacieków samoopalaczem? Czy wcześniej należy użyć peelingu i balsamu nawilżającego? Nakładać produkt kolistymi ruchami? Sprawdź jak prawidłowo nakładać samoopalacz, by wyglądała idealnie i naturalnie!

Jak przygotować skórę przed nałożeniem samoopalacza?

  • Zacznij od dokładnego peelingu całego ciała (najlepiej 12- 24h przed aplikacją samoopalacza)
  • Dzień przed zabiegiem wydepiluj skórę
  • Przed nałożeniem samoopalacz warto nawilżyć skórę. Nawilżanie to bardzo ważny element przy stosowaniu samoopalaczy. Odpowiednie nawilżanie ciała przed i po zastosowania sprawia, że samoopalacz szybciej i równomierniej się wchłania, a efekt opalenizny pozostaje na dłużej.

Jak nałożyć samoopalacz w 3 prostych krokach?

  • Wybierz samoopalacz w zależności od efektu opalenizny jaki chcesz uzyskać oraz od obszaru, w którym będziesz aplikować produkt – samoopalacz w sprayu idealnie sprawdzi się przy trudno dostępnych miejscach np. plecach.
  • Jeśli masz problem z równomierną aplikacją produktu koniecznie wypróbuj rękawicę do nakładania samoopalacza – dzięki temu unikniesz smug i zacieków!
  • Po aplikacji, w zależności od potrzeby można przetrzeć wilgotną chusteczką kolana oraz łokcie i kostki.

Dzięki zastosowaniu rękawicy preparat rozprowadzimy szybko, bez żadnych smug i zacieków. Cała aplikacja jest niezwykle prosta - produkt nakładamy bezpośrednio na rękawicę, a potem wcieramy go w skórę kolistymi ruchami

radzi Klaudia Oparcik, Country Manager marki Vita Liberata

Problemem początkujących mogą być drobne plamki i zacieki, ale nasze użytkowniczki mają na to sposób:

Ja ścieram nierówne plamy po samoopalaczu tonikiem do twarzy. Dobrze usuwa i nie podrażnia skóry.

Martines

Polecamy więcej porad jak nakładać samoopalacz, jak usunąć plamy z samoopalacza, rajstopy w sprayu i balsamy koloryzujące do ciała oraz więcej kosmetyków samoopalających do ciała

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:18

Zobacz także

Nasze propozycje