Jak skutecznie pozbyć się kobiecego wąsika i włosków na twarzy? My już wiemy!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, wąsik, Braun, depilacja depilatorem
Poprzedni artykuł: Ta kontrowersyjna metoda pozwala wyleczyć trądzik i usunąć potrądzikow... Następny artykuł: Black Friday w Rossmannie będzie trwał aż 4 dni! Jakie kosmetyki kupi...
Owłosienie na twarzy i kobiecy wąsik to wstydliwe zmartwienie dla wielu z nas. Czy istnieje sposób na bezbolesne i długotrwałe pozbycie się tego problemu? Oczywiście, że tak!

Niestety nie wszystkie z nas mają tyle szczęścia, co posiadaczki jasnego owłosienia. Ciemne i mocne włoski potrafią przysporzyć wielu kłopotów, szczególnie jeśli pojawią się w okolicy ust. Dziewczyny, u których pojawia się tzw. kobiecy wąsik wiedzą, że potrafi on zrujnować efekt nawet najpiękniejszej szminki.

Zatem jak z nimi walczyć?

Usunięcie wąsika bywa uporczywe i często nieprzyjemne oraz bolesne. Wszystko przez to, że skóra w tych okolicach jest bardzo delikatna i podatna na widoczne podrażnienia. Wiele z nas obawia się, że depilacja w tych miejscach będzie potęgować wrastanie włosków, a wąsik stanie się jeszcze bardziej widoczny, a tego przecież nie chcemy!

Dlatego przetestowałyśmy nowe, wielofunkcyjne urządzenie do twarzy Braun Face Spa Pro i jesteśmy zachwycone! Dzięki wymiennym nasadkom pozwala na depilację, oczyszczanie i oklepywanie skóry. 

Usuwanie włosków jest szybkie i delikatne, dlatego nie musisz przejmować się zaczerwienioną skórą twarzy. Końcówka do oklepywania pomoże ci w łatwiejszym rozprowadzeniu kremu lub serum, a dodatkowo da przyjemne uczucie chłodu i świeżości. 

Zobacz nasze wideo i przekonaj się jak działa to stylowe urządzenie!

materiał powstał z udziałem marki Braun

ZOBACZ NAJLEPSZE DEPILATORY OD BRAUN:


Zobacz także

Nasze propozycje