Poprzedni artykuł: Masz trądzik i ciągłe problemy z cerą? MUSISZ ograniczyć te produkty! Następny artykuł: O jakiej porze dnia powinno się golić nogi? Będziecie zaskoczone...

Jak zatrzymać zapach perfum na dłużej? Mamy 5 (naprawdę skutecznych!) sposobów

Wreszcie udało Ci się kupić perfumy, na które odkładałaś przez ostatnie pół roku. A tu nagle wielkie rozczarowanie… Po trzech godzinach zapach znika. Na szczęście znamy sposób, jak temu zaradzić :)

Kochamy otulać się wonią ulubionych perfum. Zapach rozbudza naszą wyobraźnię, przywołuje na myśl miłe wspomnienia… Dlatego tak ważna jest chociażby pielęgnacja skóry. Bo przecież to właśnie ją bezpośrednio spryskujemy perfumami.

Zobacz także:Jak rozpoznać podróbki perfum?

Warto wiedzieć, że liczy się również stężenie niektórych składników (w tym przypadku olejków) naszych ulubionych zapachów. Jeśli w przypadku prawdziwych perfum wynosi ono około 15-43 proc. to nie musisz wykonywać nawet specjalnych rytuałów, aby przedłużyć trwałość produktu. Gorzej jest w przypadku wody perfumowanej oraz wody toaletowej, w których to stężenie wynosi odpowiednio około 10-15 proc. i 5-10 proc.

W naszej galerii znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą Ci, co zrobić, by cieszyć się zapachem ulubionych perfum znacznie dłużej :).

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 02:50

Zobacz także

Nasze propozycje