Poprzedni artykuł: Zwęża pory i matuje cerę! Ten produkt za grosze masz na pewno w kuchni... Następny artykuł: Wyskoczył ci pryszcz? Ten kosmetyk potrafi go zlikwidować w jedną noc!

5 najskuteczniejszych sposobów na trądzik - w 2017 roku nie było lepszych!

Maśc za 2 zł, węgiel (ten z apteki!), niesamowicie skuteczny peeling... To te sposoby pozwalały nam skutecznie pozbyć się trądziku w 2017 roku.

Jak się pozbyć trądziku? To częste pytanie zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Wypryski, bolesne gule, zapchane pory potrafią skutecznie uprzykrzyć życie.

Polecamy:  Przyspiesza porost włosów, leczy trądzik, a nawet... opryszczkę. Kosztuje 8 zł!

W sieci możemy znaleźć wiele domowych sposobów na uporanie się ze zmianami trądzikowymi, ale które naprawdę działają? A może lepiej sięgnąć po jakiś kosmetyk? W tym roku wielokrotnie podpowiadałyśmy wam, jak walczyć z wypryskami, a teraz wybrałyśmy najlepsze z nich. Nie zabrakło domowych metod, jak i produktów, które przetestowałyśmy na własnej skórze, a ich ceny zaczynają się już od kilku złotych. Sprawdźcie je w naszej galerii. 

Polecamy:  Na ten kosmetyk czeka w kolejce ponad 2000 osób - o jaki produkt chodzi?

Pamiętajcie jednak, że nie zawsze wystarczą domowe sposoby czy kosmetyki. Kiedy trądzik nie chce ustąpić, nie marnujcie czasu i udajcie się po poradę do sprawdzonego dermatologa. Czasem trzeba rozpocząć kurację farmakologiczną. 

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:24

Zobacz także

Nasze propozycje