Poprzedni artykuł: Nowe peelingi do twarzy z korundem Sylveco Następny artykuł: Seria Soraya Kolagen rozszerzona o 3 nowe kosmetyki!

Perfekcyjny kształt brwi - regulacja brwi za pomocą wosku

W ostatnich sezonach brwi często wybijają się na pierwszy plan w makijażu. Wracamy do naturalności i zdecydowanie odchodzimy od cieniutkich brwi. Czy wiesz jak dobrać odpowiedni kształt brwi do swojej twarzy? Jak szybko je wyregulować?
regulacja brwi

Regulacja brwi pęsetą czy woskiem?

Domowa regulacja brwi pęsetą nie zawsze może przynieść oczekiwany efekt - jeżeli nie masz wprawy, albo nie chcesz ryzykować, że twarz nabierze nienaturalnego wyglądu, skorzystaj z alternatywnej metody – polecamy wosk i wprawną rękę fachowca.

 - Klientkom, które przychodzą do Time for Wax na regulację brwi polecamy wosk. To szybka, bezpieczna i jednocześnie precyzyjna metoda, która zapewni długotrwały efekt i pozwoli podkreślić naturalny kształt brwi. Właściwa regulacja, dobrana do kształtu twarzy i typu urody, uwydatni to, co w twarzy najpiękniejsze i intrygujące - mówi kosmetyczka ze studia depilacji woskiem Time For Wax.

Jak dobrać kształt brwi do twarzy?

regulacja brwi woskiem

Ogromne znaczenie ma typ urody, bo od niego zależy dobór kształtu brwi – to, co będzie piękne u pań ciemnowłosych, nie zawsze sprawdzi się u eterycznej blondynki i odwrotnie.

Kształt brwi powinien być dopasowany do kształtu twarzy:

  • jeżeli masz okrągłą buzię koniec brwi musi być skierowany ku górnemu brzegowi ucha
  • twarz owalna – brwi powinny skręcać ku dolnemu koniuszkowi ucha
  • panie o kwadratowej twarzy powinny zadbać, by ich brwi skręcały mniej więcej w okolice środka ucha
  • panie o twarzy pociągłej mają dość dużą dowolność, ale najkorzystniej wyglądają z brwiami skierowanymi do górnego koniuszka ucha

Dobrze wyregulowane brwi można podkreślić kredką, cieniem lub specjalnie przeznaczonym do tego woskiem, by dodać im wyrazistszego charakteru. Dla trwalszego efektu można także wykonać hennę.

zdjęcia: 123rf, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 16:47

Nasze propozycje