Poprzedni artykuł: Kofeinowe serum pod oczy, które w 10 minut odejmie ci kilka lat! Następny artykuł: Nie guma do żucia ani cukierki - w tej restauracji razem z rachunkiem...

Ta gwiazda otwarcie przyznaje, że jest uzależniona od... kosmetyków! O kogo chodzi?

Setki kosmetyków na podłodze, a pośród nich uśmiechnięta kobieta. To nie scena z pokoju blogerki beuaty, ale zdjęcie... Drew Barrymore :)

Kobiety kochają kosmetyki! Aktorka Drew Barrymore bez wątpienia zgadza się z tym stwierdzeniem i otwarcie sugeruje, że jest od nich uzależniona. Na Instagramie gwiazdy często pojawiają się zdjęcia i recenzje jej kosmetycznych ulubieńców - jesteście ciekawe, jakich?

Jakich kosmetyków używa Drew Barrymore?

Nie ma co się oszukiwać - Drew raczej nie należy do kosmetycznych minimalistek. Aktorka chętnie testuje najróżniejsze produkty i regularnie odkrywa kolejnych ulubieńców. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z fanami swoimi urodowymi trikami i poleca sprawdzone produkty. Wśród nich dominują produkty pielęgnacyjne (pamiętacie "potworną" maseczkę, którą zaskoczyła kilka miesięcy temu?), ale nie wszystkie pochodzą ze sklepowych półek :)

Zajrzyjcie do naszej galerii i poznajcie niektórych ulubieńców aktorki - część marek z pewnością jest wam dobrze znana. Inne produkty z kolei na pewno macie w domu.

Zobacz też: Kofeinowe serum pod oczy, które w 10 minut odejmie ci kilka lat

Dołącz do Klubu Recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje