Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu past Signal White Now – dla niej i dla niego! Następny artykuł: TREND: maseczki w płachcie. Dlaczego warto je stosować?

Joga twarzy - oto 4 proste ćwiczenia odmładzające

Czy ćwiczenia mogą być pomocne w walce ze starzeniem się skóry? Zwolennicy jogi twarzy twierdzą, że tak. Na grafikach prezentujemy popularne ćwiczenia, które warto wykonywać codziennie.

Joga dla twarzy to holistyczny system technik, który czerpie z jogi i ajurwedy. Jego zadaniem jest przywrócenie skórze świeżego wyglądu, blasku, przyśpieszenie eliminacji toksyn oraz przede wszystkim opóźnienie procesu powstawania zmarszczek. Czy tego rodzaju ćwiczenia mogą być pomocne w odmładzaniu? Zwolennicy jogi twarzy twierdzą, że tak o ile tylko ćwiczenia będą wykonywane regularnie.

Obecnie w wielu szkołach odbywają się specjalne zajęcia, a których prezentowane są techniki jogi twarzy. Często łączone są one z ćwiczeniami na całe ciało. Choć właśnie tego rodzaju około godzinne sesje mają przynosić najlepsze efekty, ćwiczenia wchodzące w skład tej metody warto wykonywać także samoistnie. Poszczególnie ćwiczenia nie są trudne i czasochłonne, ale wymagają systematyczności i dokładności podczas ich wykonywania. W naszej galerii znajdziecie 4 ćwiczenia wraz instrukcjami polecane przez Fumiko Takatsu - pomysłodawczynię tej metody.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 01:09

Nasze propozycje