Poprzedni artykuł: Już niedługo ruszy nowa promocja Rossmanna! Tym razem za pół ceny kupi... Następny artykuł: Hiperhydroza to wyjątkowo nieprzyjemna dolegliwość... Sprawdź, czy jej...

Julia Wieniawa zdradziła, jak przygotowuje cerę do sesji zdjęciowej!

Okazuje się, że Julia robi sobie aż trzy różne starannie dobrane maseczki. Dzięki temu patentowi wygląda świetnie nawet po zaledwie czterech godzinach snu!

Sesje zdjęciowe to dla Julii Wieniawy prawie codzienność! Sądząc po tym, co można zobaczyć w jej mediach społecznościowych, gwiazda staje przed obiektywem aparatu co dwa, trzy dni. Przy takiej częstotliwości, aktorka zdążyła już sobie wyrobić niezawodne patenty na idealny wygląd. Bo to, że tak świetnie prezentuje się na zdjęciach Julka zawdzięcza nie tylko umiejętnościom współpracujących z nią profesjonalistów (makijażystów, fryzjerów, stylistów), ale też przemyślanej pielęgnacji.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej nieskazitelnej cery. Wcale nie chodzi o kosmetyki!

Jak Julia Wieniawa przygotowuje cerę do sesji?

Jakiś czas temu aktorka zdradziła, jak przygotowuje się do sesji zdjęciowych. Okazało się wtedy, że Julia funduje sobie przed zdjęciami świeżą opaleniznę. Jednak na opalaniu natryskowym i skórze ciała jej przygotowania się nie kończą! Wieniawa pokazała na Stories, jak przygotowuje do sesji swoją twarz.

Fot.: Instagram

Przed sesją zdjęciową Julia Wieniawa potrafi zrobić sobie aż trzy maseczki. Aktorka zaczyna od maski detoksykującej. Ostatnio był to kosmetyk marki Hello Body (119,99 zł) z oczyszczającym ekstraktem z torfu oraz nawilżającym olejem z awokado. Potem, już w trakcie przygotowań do zdjęć, aktorka wykorzystuje czas, kiedy jej włosami zajmuje się fryzjer i robi sobie intensywnie nawilżającą maskę w płachcie. Ostatnim krokiem w pielęgnacyjnym rytuale Julki są płatki pod oczy (czyli też rodzaj maski), które nawilżają skórę i zmniejszają obrzęki.

Zobacz także: Julia Wieniawa używa kremu za 1200 zł! Na szczęście poleciła fankom też coś taniego...

Nic dziwnego, że tak wypielęgnowana Julia Wieniawa prezentuje się na zdjęciach zachwycająco. I to nawet wtedy, kiedy poprzedzającej sesję zdjęciową nocy spała tylko cztery godziny!

A wy jakie macie patenty na szybkie poprawienie stanu swojej cery przed ważnym wydarzeniem?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 sierpnia 2019, 19:38

Nasze propozycje